Krása Móda Novinky

Buďte na jaro připravená, jarní obuv pořiďte už teď

Buďte na jaro připravená, jarní obuv pořiďte už teď
Napsal admin

Vášnivé nakupování nových bot je malou neřestí většiny žen. Nezáleží na tom, jestli máme párů pět, anebo dvacet, vždy se objeví nějaký nový kousek, který je něčím odlišný od těch, co už vlastníme. A ať se nám to líbí nebo ne, i obuv je spotřební zboží, tudíž musíme před sezónou často botník obnovit.

Jaro se blíží

Počasí je letos velmi nepředvídatelné, a nemůžeme si být jisti, zda se zima ještě vůbec ukáže ve své plné síle. Dny ale stále ubíhají a kalendářní jaro se nezadržitelně blíží. Jistě známe tu ošemetnou situaci, venkovní teplota vzroste, my chceme vyměnit vysoké kozačky za vhodnější obutí, ale při pohledu na prázdné regály v obchodě to vypadá, že stejná věc napadla dalších tisíc žen. Není na škodu letos koupit jarní boty s dostatečným předstihem.

Jarní boty dle vlastního výběru

Jaro je známé svou nestálostí, kdy dopředu nevíme, co čekat. Unosíme letos spíše holinky, teplejší kotníkové boty, stylové perka, anebo snad už budou na pořadu dne tenisky? My, které máme slabší vůli a tendenci dělat si radost, tuto skutečnost využijeme k nákupu jednoho kousku od každého druhu. I v dámské obuvi se však ukazuje, že ne všechny letité kousky jsou na vyhození, naopak něco je zkrátka nestárnoucí klasikou. Například workery nejen, že jsou stále dobře vypadající a pozvednou každý outfit na jinou úroveň, ale především nám v nich nehrozí prochladnutí od nohou. A jak víme, zdraví, to je k nezaplacení. Elegantní boty na podpatku se zase hodí jak k šatům, tak k jeansům, proto by je měla v botníku mít každá žena. V neposlední řadě, trend posledních několika sezón přeje milovnicím pohodlí, tenisky si dnes již můžeme vzít klidně i k sukni.

Buďme na příchod jara letos připravené a nechme ve velkém propuknout nákupní horečku! Vždyť úložný prostor na nové boty se dá vždy dokoupit.

O autorovi

admin