Novinky

Buďte krásná a dobře naladěná také po celé jaro

Nemůžete se již dočkat, až se začne venku probouzet příroda ze zimního spánku a předá své otěže jaru? Dříve než se tak stane, můžete začít pracovat na svém zevnějšku, abyste se cítila v nadcházejícím ročním období co možná nejlépe. Pocit štěstí můžete zažít také během dárku pro pár. Pestré portfolio této kategorie si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-par/.

Čokoládová masáž jako cesta k získání dobré nálady i dobrého pocitu ze svého zevnějšku

Snad každá žena si ráda čas od času dopřeje masáž nebo návštěvu u kosmetičky. Příjemné odreagování nabízí čokoládová masáž, která je příjemná nejen pro milovnice čokolády. Čokoláda nejen slastně chutná, ale rovněž má relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů. Používá se k tonizaci a hydrataci pokožky a skvěle působí také proti celulitidě. Čokoládová masáž Vám tedy pomůže od toho, abyste se musela v létě stydět vzít si na sebe krátkou sukni nebo se svléknout do plavek. Čokoládová masáž v neposlední řadě pomáhá ke zlepšení nálady. Během jedné hodiny se Vám však nedostane pouze kvalitní čokoládové masáže, ale také relaxačního zábalu z pravé čokolády. Nakonec thajská masérka provede akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožku hlavy.

Dopřejte si také thajskou masáž

Velmi oblíbené jsou také thajské masáže, které působí na lidské tělo jako polití živou vodou. Nabízená thajská masáž vychází z tradiční thajské reflexní masáže, která byla dříve prosazována výhradně v thajských chrámech tamějšími mistry znalými léčení. Při thajských masážích je dbáno na působení silou na tlakové body, svaly a šlachy. Dochází k ohýbání a natahování páteře. Tento typ masáže zbavuje lidské tělo napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění. Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky si můžete vybrat hned ze tří míst, kde tuto thajskou masáž můžete vyzkoušet. Brno, Praha a Karlovy Vary jsou lokalitami, kde můžete Vašemu tělu dopřát zaslouženou relaxaci a odcházet odtud plni nové síly.

O autorovi

admin