Krása Nezařazené Novinky

Jak si léto opravdu užít? Soustřeďte se víc sama na sebe

Nebaví vás letní horké, upocené počasí? Štve vás neustálé vybalování a balení na dovolenou a tábory? Cítíte se unavené, bez energie a nejraději byste už měly celé léto za sebou? Berte to z té lepší stránky. Dejte si bez výčitek tři kopečky poctivé zmrzliny nebo pořádně vychlazený půllitr piva (ideálně ne dohromady), zajděte do letního kina (schválně, kdy jste byly naposledy?), vezměte děti na koupaliště a nechte se nakazit jejich bezprostřední radostí z vodních hrátek. A hlavně: pamatujte, že léto je ideálním obdobím k experimentům s outfitem. Nebojte se tedy pořádně provětrat svůj šatník – a šperkovnici.

Právě šperky jsou totiž onou pověstnou třešničkou na dortu, ve výsledném dojmu hrají obrovskou roli. Odhalené dekolty a paže nám v létě nechávají velký prostor k rozvíjení fantazie a smyslu pro detail. Skvěle na nahé paži vypadají také hodinky. Možná už vám v čase smartphonů připadají zbytečné, možná vám jen přijdou málo ženské a smyslné. Zkuste si ale jen tak letmo projít současnou nabídku, zřejmě budete překvapené. Působivě rafinované i minimalistické, se třpytivými kamínky, zlatá klasika, i sportovně elegantní. Jaké vybrat? Rada je jednoduchá: Držte se svého stylu, ve kterém se cítíte dobře.

Chcete zazářit? Vsaďte na zlato

Dohněda opálená kůže a zlato prostě patří k sobě. Bílé, růžové i žluté. Anebo méně častá, ale o to zajímavější kombinace všech tří barev. Jemný řetízek s malým přívěskem, sladěný s náramkem a třpytivými náušnicemi, udělá divy. Využijte všech výhod sexy snědého tónu své pleti, už za pár týdnů může být vaše přirozené opálení zase pryč. A pokud je jediným zlatým kouskem mezi vašimi šperky snubní prstýnek, možná je čas na změnu. Zlato je totiž nejen nestárnoucí klasika, ale také velmi dobrá investice.

Ale i kdyby vás zlato jednoduše neoslovilo, pořád je z čeho vybírat. Chirurgická ocel, stříbro i nápaditá bižuterie… fantazii se meze nekladou. Zapomeňte na pravidla a módní diktát – buďte hravá, módu si prostě užívejte a především buďte svá.

Široký výběr kvalitních čtrnáctikarátových zlatých šperků pro dámy, pány i děti, ale také značkové hodinky, šperky zdobené diamanty či třpytivými krystaly Swarovski, šperky stříbrné i z chirurgické oceli najdete v internetovém obchodě Sperkin.cz. Každá objednávka je expedována do 24 hodin, přibalí vám také zdarma dárkovou krabičku a při objednávce nad 1200,- Kč neplatíte poštovné. Do 31. 7. navíc na facebookových stránkách e-shopu Sperkin.cz probíhá soutěž o značkové hodinky dle vlastního výběru!

O autorovi

admin