Móda Novinky

Jak sladit snubní a zásnubní prsten?

Jak sladit snubní a zásnubní prsten?
Napsal admin

Pokud se chystáte nosit snubní prsten i po svatbě, myslete předem i na to, aby se hodil k tomu zásnubnímu. Jak je vybrat vám poradíme v následujících řádcích.

Některé ženy po svatbě snubní prsten odloží a dál nosí už jen ten zásnubní. Jsou ale i takové, které se rozhodnou nosit oba. Dopředu nemůžete vědět, jestli se vaše partnerka rozhodne pro první nebo druhou možnost. Proto už při samotné koupi snubního a zásnubního prstenu myslete na to, aby spolu dobře ladilly

Několik tipů do začátku

Mějte na paměti, že spolu prsteny nemusí ladit barevně. Snubní prsten s diamanty a ze žlutého zlata tedy nebude na překážku, i když pořídíte zásnubní prsten z bílého zlata a bez jakéhokoliv drahého kamenu. To nás přivádí k designu. Držet byste se měli podobného stylu u obou prstýnků, ale rozhodně nemusí být úplně stejný. Důležitější je totiž jiný parametr – velikost.

Předpokládáme, že průměr vašeho prstu a prstu vaší partnerky se od zásnub do svatby příliš nezmění. Proto dávejte pozor spíše na vnější obvod prstenu. Jestliže vyberete zásnubní prsten s perlou, dbejte na to, aby i ten snubní byl osazen nějakým drahokamem.

Diamant – drahokam pro každou situaci

Ani na obvod nemusíte příliš dbát. Pokud tedy vyberete prsteny, které spolu dokonale ladí designově. Příkladem mohou být diamantové prsteny. Vyberete-li jeden prsten s diamantem a ten další bude osázený drahokamy po celém obvodu, rozhodně neprohloupíte. Prsteny s diamantem spolu budou dokonale ladit. Zejména pokud je bude vaše partnerka nosit na jedné ruce.

Pokud od vás diamantový prsten nedostane šanci, můžete vyzkoušet zástupní prsteny s perlami. Oproti diamantům jsou sice perly výraznější, ale v kombinaci s vhodným kovem vytvoří dokonalý módní doplněk.

Kde prsteny pořídit?

Jaký materiál patří mezi nejoblíbenější mezi zájemci o zásnubní prsteny? Bílé zlato. Jde totiž o kov, který je krásně lesklý a výborně se kombinuje s jinými prsteny. Pokud pořídíte snubní prsten vyrobený z růžového zlata, budou na jednom prstu skvěle ladit. A vůbec nevadí, že nebude mít stejnou barvu jako zásnubní prsten. Bílé zlato a růžové zlato totiž mají podobné vlastnosti. Zakoupíte-li řadu s podobným designem, pak získáte dokonalou dvojici módních doplňků.

Pokud jste si díky tomuto článku udělali představu o svých vysněných prstenech, pak zbývá poslední krok – jejich nákup. Kde je ale koupit? Pokud bydlíte v Jihočeském kraji, pak máte k pořízení dokonalých prstenů opravdu blízko:

O autorovi

admin