Novinky Zajímavé

Likvidace starých pneumatik získává nový rozměr. Řešením je pyrolýza

Hromady starých ojetých pneumatik hyzdí řadu skládek. Způsoby jejich likvidace vyvolávají mnoho obav a otázek s ohledem na životní prostředí. Nyní se však dostává ke slovu pyrolýza – proces, který boří dosavadní mýty a umožňuje zlikvidovat pneumatiky ekologicky, a ještě z nich získat suroviny. A pokud na to půjdete chytře, můžete na tomto procesu dokonce vydělat.

Objevte proces zvaný pyrolýza

S nechtěným odpadem se rozhodla ekologicky zatočit společnost Uniprospe. Ta hledala způsoby, jak efektivně na likvidaci ojetých pneumatik, a přišla s inovativním řešením. K likvidaci starých pneumatik využívá pyrolýzu, což je proces, kdy se při vysokých teplotách bez přístupu kyslíku štěpí vazby v organických molekulách a vznikají celosvětově velmi žádané komodity – plyn, uhlík a olej. Kromě samotné likvidace ojetých pneumatik se Uniprospe zaměřilo také na využití takto získaných surovin, které buď dále napřímo prodává, nebo je zpracovává v cementárnách v České a Slovenské republice.

Investice s Uniprospe.eu vám umožní vydělat

Proces pyrolýzy je nejen nesmírně náročný, ale vyžaduje také finančně nákladné technologie, které společnost Uniprospe financuje z peněz získaných od investorů. Vydala proto korporátní dluhopisy, a to v nominální hodnotě 30 000 Kč za jeden. Investice s Uniprospe.eu je tak vhodná pro každého, kdo chce investovat i v nižších částkách. Navíc dluhopisy Uniprospe s pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. neváží investované peníze dlouhou dobu – splatné jsou totiž již ke konci letošního roku.

Pokud tedy chcete podpořit ekologický způsob likvidace ojetých pneumatik, přispět ke zdravému životnímu prostředí a ještě na tom vydělat, představuje investice s Uniprospe.eu skvělý způsob, jak na to. Své peníze zhodnotíte rychle a již příští rok je můžete využít k dalším výnosným investicím.

O autorovi

admin