Novinky

Španělské víno Old Porter na oslavu každé krásné ženy

Španělské víno Old Porter na oslavu každé krásné ženy
Napsal admin

Svěřila Vám kamarádka své plány na narozeninovou oslavu a ráda byste jí pomohla s výběrem občerstvením? Samozřejmě mnohem jednodušší by bylo pozvat cateringovou firmu a nechat zařízení celé hostiny na ní. Na druhou stranu takto budete mít jistě dobrý pocit z toho, jak se vám vaše práce povede.

Jaké víno vybrat na oslavu narozenin?

Kromě nákupu potravin, přípravy nejrůznější pokrmů a nachystání výzdoby, jistě oceníte také tip na vynikající alkoholové nápoje. Na žádném svátečním stole by nemělo scházet španělské víno Old Porter. To se bezpochyby stane chloubou také oslavy narozenin Vaší přítelkyně. Španělské víno Old Porter pochází z vinařství Bodegas Pérez Barquero, které bylo založeno již v roce 1905. Má tedy více než stoletou tradici. Vinaři tohoto vinařství se věnují především zpracování odrůdy Pedro Ximénez, z níž se vyrábí jedinečná sladká i suchá vína. Díky své kvalitě a vynikající chuti jsou proslulá po celém světě. Příznivé podnební podmínky v Andalusii staví víno Old Porter mezi nejoblíbenější sladká vína.

Kde koupit v Česku kvalitní španělské víno Old Porter?

V České republice můžete víno Old Porter koupit v prodejně BMC Brno. Na jejím e-shopu www.oldporter.cz najdete tři odrůdy tohoto vína. Hostům tak můžete nabídnout, jak Old Porter Pink, tak Old Porter Rich Sweet Wine a Old Porter White Sweet Wine. Hledáte-li víno, které poslouží jako digestiv i jako aperitiv, pak doporučujeme koupit růžové víno Old Porter. Již při pohledu na lahev Vás zaujme růžově zářivá barva s jasnými odlesky. Víno voní po nazrálých malinách a brusinkách. Po ochutnání ucítíte ještě dlouho na patře lahodnost. Dokonalý podtón tohoto vína podtrhne, jestliže do sklenice s vínem přidáte kostky ledu.

O autorovi

admin