Novinky

Víno Old Porter ke zpestření společných chvil

K jaru neodmyslitelně patří pohyb a doplnění stravy o lahodné ovocné pokrmy. Jedinečné ovocné dezerty a moučníky si můžete připravit z kvalitních španělských potravin. Ty za velmi příznivou cenu můžete nakoupit v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Naše společnost se specializuje na dodávání kvalitních španělských potravin značky Bassta. Samozřejmě v našem nabídkovém katalogu najdete také růžně gramážové balení broskví a ananasu.

Objednat si můžete broskve rozpůlené na kostky, plátky či půlené. Ananas prodáváme na kostky. Z broskví můžete nejen k nedělnímu moučníku připravit křehký koláč s mandlovou nádivkou a broskvemi. Na přípravu budete potřebovat křehké těsto na koláč, změklé máslo, cukr krupice, mleté mandle, vejce, hladkou mouku, broskve, broskvovou či meruňkovou marmeládu a zakysanou smetanu. Další lahodnou možností, kterou si oblíbí všichni Vaši hosté, je broskvová smetanová pěna. Chuťové pohárky zaujmou také glazované broskve s malinovou omáčkou a vanilkovou zmrzlinou. Bohatou inspiraci na přípravu chuťově jedinečných moučníků najdete také na internetu a v knižně vydaných kuchařkách.

Vaši hostinu můžete obohatit také tím, že Vašim hostům podáte španělské víno Old Porter, které v sobě obsahuje třináct procent alkoholu. Víno se vyznačuje sladkou, jemnou a plnou chutí s komplexní vůní rozinek, tónů dřeva a jemného kouře. Víno je vhodné otevřít k jakékoliv příležitosti. Můžete jej společně s Vašimi nejbližšími vypít při příležitosti narozenin, narození dítěte, oslavy zásnub či úspěšného ukončení vzdělání.

O autorovi

admin