Novinky

Buďte fit díky zdravotní masáži Praha 4

Trápí Vás již dlouho bolesti pohybového aparátu nebo jste si při sportu natáhla sval? Nenechávejte nic náhodě a objednejte se ještě dnes do rehabilitačního centra Rehazone v Praze. Bližší informace o nabídce služeb rehabilitačního centra Rehazone najdete zde www.rehazone.cz.

Zdravotní masáže v rehabilitačním centru Rehazone

Rehabilitační centrum Rehazone nabízí cvičení v moderně zařízeném fitness, pestrou škálu masáží a fyzioterapii od profesionálních a pečlivých fyzioterapeutů. Od bolesti pohybového aparátu Vám mohou pomoci zdravotní masáže Praha 4. Kladou si za cíl uvolnit přetěžovaných svalových skupin. Tělesné masáže navrací tělo klientovi hybnost a pružnost svalů. Zaměřují se také na snižování bolestivosti kloubních aparátů. Zdravotní masáže jsou vhodné zejména pro osoby, které se potýkají s opakovanými bolestmi zad, kloubů a specifikovaných svalových skupin. Zdravotní masáž pomáhá od bolestí zápěstí po přetěžující manuální činnosti, ulevují od chronických bolestí zad při špatném držení těla i snižují bolest krční páteře při sedavém zaměstnání. Zdravotní masáže se doporučují také jako efektivní doplněk léčby při rekonvalescenčních poúrazových stavech.

Rehazone nabízí také rázovou vlnu

V boji proti bolestem pohybového aparátu může pomoci také rázová vlna, která se v současné medicíně používá jako nejmodernější a nejúčinnější přístupová metoda v terapii bolestí pohybového aparátu. Rázová vlna se aplikuje k potlačení chronických zánětů, pro zahájení a udržování procesů regenerace poškozených tkáňových struktur i k urychlení prokolagenní syntézy. Nejčastěji lze rázovou vlnu Praha indikovat pro léčbu tenisového lokte, úponových bolestí palcového kloubu, léčby zánětu Achillovy šlachy, artrózy kolen a kyčlí, šlacha svalového spojení v horní části dolních končetin. Mořná je také indikace v mnoha dalších oblastech pohybového aparátu. Lékař či fyzioterapeut Vám poradí, zda je tato léčba vhodné také pro Vás.

O autorovi

admin