Novinky Zajímavé

Darováním investičního zlata potěšíte členy rodiny i známé

Darováním investičního zlata potěšíte členy rodiny i známé
Napsal admin

Při nakupování dárků je vždy důležité myslet na to, co by konkrétního člověka mohlo potěšit. Pakliže se chcete vyhnout fádním předmětům, jako je kosmetika, sladkosti či třeba nějaké potřeby do domácnosti, které sice možná nadchnou, ale ne na dlouho, je třeba zvážit jiné možnosti. Co takhle zkusit něco trochu originálnějšího? Velmi zajímavým artiklem je v tomto směru bezesporu investiční zlato.

Personifikované zlaté mince a slitky

Investiční zlato si mnozí představují jen jako klasické cihličky, které přeci nemohou nikoho oslovit. Jenže dnes už se dají pořídit třeba zlaté mince, jež v sobě skrývají určité osobnostní prvky. Dají se na ně vyrazit jména, existují dokonce už i obchody a eshopy, v nichž máte možnost zakoupit pro své blízké a známé mince ve znamení zvěrokruhu. Pro děti, jež právě dostudovaly, lze doporučit pamětní zlaté mince, na nichž je vyrytý titul.

Investice do budoucnosti vašich rodinných příslušníků a přátel

Investiční zlato se hodí jako perfektní forma dárků, slaví-li někdo z vašeho okolí svátek, narozeniny, potažmo kupříkladu výročí svatby apod. Dá se věnovat prakticky při jakékoliv významnější události. Pojmete-li je jako dárky pro muže, kteří mají ekonomické smýšlení, jistě vás ocení za to, že vlastně investujete do jejich budoucnosti, protože se zlato dá později dobře zpeněžit. Na výběr jsou zlaté slitky a mince už od hodnoty kolem 1.500 Kč, samozřejmě lze ale zakoupit také mnohem dražší varianty, z nichž nejhodnotnější mají cenu i více než jeden milion korun. Záleží tedy jen na vás, respektive vašich finančních možnostech a ochotě.

Investiční zlato je jistotou, která chrání peníze před inflací. Věnujete-li proto někomu zlaté slitky a mince, může díky nim v budoucnu přečkat nepříjemnou ekonomickou krizi, neboť se dají snadno směnit zpět za peníze. Vy navíc při nákupu nemusíte počítat s DPH, neboť je v tomto ohledu zlato od platby daně z přidané hodnoty, na rozdíl třeba od stříbra, osvobozeno.

Podívejte se na stránky zlate-mince.cz a nechte se inspirovat světem malých dárků velké hodnoty v podobě zlatých mincí a slitků.

O autorovi

admin