Novinky

Dětský pokoj s prostorem pro zábavu, ale i studium

Dětský pokoj s prostorem pro zábavu, ale i studium
Napsal admin

Děti rostou jako z vody a proto je třeba na jejich věk brát ohledy, pokud vybíráme nábytek pro dětské pokoje. Věk dítěte hraje velkou roli. Ať už v rozměrech dětské postýlky, nebo například stolu. Předškolní děti potřebují pro své dětské pokoje spíše hodně prostoru na hraní, se školáky je naopak důležité uspořádat dětský pokoj tak, aby se měli i kde učit. Bytelný a praktický stůl pro malé studenty je s překročením věku šesti či sedmi let nutností.

Pokud rekonstruujeme dětské pokoje kompletně se vším všudy, při vytváření nové dětské postýlky vám pomůžeme také s výběrem kvalitního roštu a matrace. Dalším nábytkem, bez kterého se dětské pokoje neobejdou, jsou skříně a úložné prostory.

Praktičnost a snadná omyvatelnost nábytku jsou velmi důležité. Kromě toho se dětské pokoje musí líbit především dětem. Dbáme na živé odstíny barev, aby celý prostor nepůsobil ponuře a také na to, aby byl veškerý nábytek zdravotně nezávadný.

Máte-li živé děti, které chvíli neposedí a jsou aktivní, můžete jejich dětské pokoje rozšířit o mini horolezecké stěny, prolézací skříňky, nebo mohou mít přímo ze své vlastní postele skluzavku až na zem. Fantazii se meze nekladou. Pokud byste se rádi sešli na nezávaznou konzultaci, nebojte se nás kontaktovat. Rádi vám se vším pomůžeme.

O autorovi

admin