Novinky

Ušlechtilé víno jako vkusný dárek

Dárky se dávají pro potěchu těla i ducha. Každý dárek je specifický z několika důvodů: záleží na tom, komu dárek dáváte, jaký je to dárek a také jakým způsobem je dárek dáván. S tím souvisí také to, jaký má dárek obal, jak je materiálově a designově zajímavý.

Pokud se jako dárek rozhodnete někomu věnovat třeba láhev vjímečného vína, neměli byste podcenit ani obal, ve kterém pěknou láhev s unikátním obsahem předáte. K lahvím vína de dají pořídit zajímavé obaly na víno. Je jedno, jesli potřebujete obal na jednu láhev vína nebo na více lahví – obaly na víno lze pořídit v nesčetných variacích.

Občas je nutné optařit vybraný obal na víno textem, logem nebo nějakým specifickým potiskem. Není to problém, většina obalů na víno je vyrobena tak, aby jejich potisk byl snadný a nekomlikovaný. Pokud jsou obaly na víno vyrobené z oblíbené vlnité lepenky, mají na přední straně hladké místo, kam lze vytisknout firemní logo nebo jakýkoli text.

Pokud přepravujete lahve s vínem na větší vzdálenost, je dobré je opatřit neějakým transportním obalem. Nejčastěji se pro tyto účely používá bublinková fólie. Kvalitní bublinková fólie ochrání i křehké láhve s vínem, nejedná se ovšem o nerozbitný obal.

O autorovi

admin