Nezařazené

Nejkrásnější moment života je třeba řádně zvěčnit

Nejkrásnější moment života je třeba řádně zvěčnit
Napsal Makawiel

Pro mladý zamilovaný pár je svatba nejkrásnějším zážitkem na celý život. Jinak se ovšem na svatební obřad a vše, co s ním souvisí dívají rodiče, kteří musí vše zorganizovat. Jelikož se jedná o skutečně výjimečnou chvíli, je třeba také pořídit kvalitní fotodokumentaci, která by navždy připomínala tento mimořádný den.

Příliš se nevyplácí spoléhat na sebe nebo některého příbuzného, ale raději si objednat profesionálního fotografa. Pokud se bude svatba konat v severomoravském regionu, konkrétně ve městech Olomouc, Přerov, Prostějov, Mohelnice či Štenberk, nebo v jejich blízkém okolí, můžete mít fotografie od prvotřídní firmy Foto Friesner. Po dohodě dojede tento zkušený profesionál i do vzdálenějších míst.

Co je základem

Nejkrásnější moment života je třeba řádně zvěčnitSprávný svatební fotograf musí umět vystihnout atmosféru a ten pravý okamžik. Musí být jednak nenápadný, ale zároveň umět poradit svatebčanům, aby se především uvolnili, aby snímky působily co nejpřirozeněji. Kvalitě fotografií nejlépe prospívá, pokud se fotografuje odpoledne, kdy už není ostré slunce. U fotografa je také je důležité nebrat fotografování jako pouhé řemeslo, ale přistupovat ke klientům podle jejich specifických požadavků.

Svatební balíčky

V rámci osobního jednání v ateliéru si můžete vybírat ze čtyř vzorů svatebních balíčků, což je specialita firmy Foto Friesner. Jednotlivé varianty (bílá, stříbrná, měděná a zlatá) se liší také počtem záběrů a samozřejmě cenou. Focení svateb Olomouc, ale i v ostatních místech, můžete mít zachyceno v celém rozsahu, nebo si objednat pouze určité fáze svatby. Někdo se spokojí pouze se snímky ze samotného obřadu, jiný chce mít zachycen příjezd svatebčanů, různé skupinky apd. Na základě osobního jednání tak budete mít dokonalou představu a jistotu, že vaše svatební fotografie budou zpracovány podle vašich požadavků, na vysoké profesionální úrovni a v termínu, který si vzájemně dohodnete.

Jak si focení objednat

Focení v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku či v jiných lokalitách je dobré si objednat v dostatečném předstihu a nic nenechávat na poslední chvíli. Osobní schůzku s fotografem v jeho ateliéru ve Velkém Týnci si můžete sjednat prostřednictvím telefonu 420 725 683 299 nebo webu foto-friesner.cz.

O autorovi

Makawiel