Nezařazené

Zlepšete kvalitu života moderním bydlením pro celou rodinu

Zlepšete kvalitu života moderním bydlením pro celou rodinu
Napsal Makawiel

Inovace zasáhly dokonce i svět bydlení, který je aktuálně ve jménu nízkoenergetických domů. Kdo by nechtěl bydlet v moderním domě, který má jen minimální energetické požadavky a přitom je levný.

Pokud si myslíte, že jsou vám drahé rodinné domy z tvárnic nedostupné, zvolte dřevostavby. Dopřejí vám stejný komfort, ale lepší vlastnosti a nízkou cenu. Bydlení v dřevostavbách je na vrcholu popularity a hojně nahrazuje staromódní trendy. O dřevostavbách panuje mnoho pověr, ale jedná se o velmi odolné a trvanlivé domy, které jsou do tuzemských podmínek jako stvořené.

Proč jsou dřevostavby tak populární

Na dřevostavbách je fascinující už jen rychlost výstavby. Při stavbě nedochází k mokrým procesům a lze tak dřavostavbu začít budovat v kterémkoliv ročním období. Přední česká společnost HP DOMY s.r.o., která se výstavbou dřevostaveb zabývá, je dokáže postavit za pouhé 3 měsíce. Jedná se o skvělou příležitost pro rodiny, které hledají nové bydlení, ale nechtějí na něj čekat dlouho.

Dřevostavbu by laik od běžného domu nerozpoznal, jelikož se fasádní prvky neliší, vše ostatní už však ano. Základem dřevostavby je pevná konstrukce z KVH hranolů doplněná o další konstrukční a izolační prvky. Moderní dřevostavby velmi účinné izolují teplo i hluk, to i přesto, že jsou jejich obvodové stěny podstatně štíhlejší, než u zděných domů. Štíhlejší stěny zaručí také mnohem více podlahové plochy, než běžný dům, a to až o 15m2.

Dřevostavby jsou nehořlavé, mají velmi vysokou statickou pevnost a dlouhou životnost, která je podložena i zárukou. Největší zájem je o dřevostavby Olomouc, ale můžete si je nechat postavit kdekoliv po ČR. Jelikož se dřevostavby staví na klíč, jednoduše si vyberete dům, o který budete mít zájem, a budete sledovat, jak vám roste před očima.

O autorovi

Makawiel