Nezařazené

Seznamte se s nezvanými hosty na vašem pozemku

Seznamte se s nezvanými hosty na vašem pozemku
Napsal Makawiel

Myslíte si, že někdo navštěvuje váš pozemek v době vaší nepřítomnosti? To je nepříjemná zpráva, která dokáže snadno narušit dosavadní pocit bezpečí. Ať už k vám někdo vnikl nebo nikoliv, je vhodné mít jistotu. Tu vám přinese jedině fotopast.

Fotopast je velmi rafinované zařízení, které je určené k tomu, aby tajně pořizovalo detailní snímky ve vysoké kvalitě. Dokáže okamžitě a pečlivě zaznamenat každého, kdo se dostane do její blízkosti a to dokonce i v noci. Fotopast se skrývá v maskovaném pouzdře a jelikož jsou na ní eliminovány lesklé plochy, budete o ní vědět jenom vy. Fotopast pořizuje snímky nebo videa ve zlomku sekundy.

Fotopast BUNATY na pozemku

Seznamte se s nezvanými hosty na vašem pozemkuSkvělou výhodu představují fotopasti BUNATY. Skrze laserové ukazovátko si s nimi nastavíte prostor, který budou monitorovat. Po umístění a nastavení stačí už jenom vyčkávat, fotopasti nic neunikne. Zaznamená nejen všechny lidské návštěvníky, ale i drobná zvířata. Vždy stačí jen shlédnout, co všechno fotopast zaznamenala a následně budete mít jasno, kdo k vám chodí na návštěvu. Můžete tak objevit celou řadu nezvaných hostů, od zlodějů až po sousedy, zvířata aj.

Fotopasti jsou tím nejlepším důkazním materiálem a pokud se k vám někdo vloupá nebo k vám v noci chodí na pozemek, či vám někdo něco poničí, vy budete mít pro policii detailní fotky. Fotopast BUNATY je velmi populární po celém světě, oblíbili si ji i vědci a lidé pozorující zvířata v divoké přírodě. Bezpečnostní agentury se bez nich už ani neobejdou majitelé nemovitostí je vítají s otevřenou náručí. Fotopasti nepotřebují zdroj elektrické energie, pohání je baterie a vydrží venku celý rok bez poškození. Pokud máte velký pozemek, můžete na něj fotopasti umístit a pak už jen sledovat, kdo všechno k vám chodí v době vaší nepřítomnosti.

O autorovi

Makawiel