Novinky Zajímavé

Dodávku je možné si běžně pronajmout

Těžká a velká břemena se do běžných aut nevlezou, a proto kvůli nim musíme shánět tažné vozíky, případně dodávky.

Zatímco vozík je obvykle možné zapůjčit si u kamarádů, s dodávkou to většinou zase tak slavné není. Tento druh auta totiž nemá ani zdaleka každý. Řešením je návštěva dobré autopůjčovny.

Vhodný podnik

Pronajmout si dodávku je dnes skutečně docela jednoduché, a nemusí to stát ani žádný velký balík. Je však potřeba si najít podnik, který poskytuje kvalitní služby za férové ceny. Taková je třeba firma Van2Go.

Pronájmy dodávek se zabývá již nějaký ten pátek, a to konkrétně v Praze a v Ostravě. V obou pobočkách má zákazník jistotu stejně dobrých služeb i cen. Kdo chce, může si zde domluvit třeba jen krátkodobý pronájem dodávky na jeden den, což je ideální, když je potřeba něco někam jednorázově odvézt.

V nabídce je ovšem i možnost dlouhodobého pronájmu, který může trvat klidně i několik měsíců, případně dokonce celý rok. Takovouto službu obvykle využívají hlavně firmy, které potřebují mít dodávku po ruce každý den.

Nonstop provoz

Velkou výhodou Van2Go je provozní doba. Ta v podstatě neexistuje, a tak si může každý zájemce o pronájem dodávky přijít v kteroukoliv hodinu chce. Klienti mohou přijít v noci i časně ráno. Během těchto nekřesťanských hodin se dodávky nejen půjčují, ale je samozřejmě možné je i vracet.

V noci je pochopitelně nutné očekávat určité prostoje. Noční režim je přeci jen o něco pomalejší než denní směna. I tak vše probíhá docela plynule a zákazníci příliš dlouho nečekají.

Kdo netouží po žádných prostojích, udělá nejlépe, když v dostatečném časovém předstihu zavolá a alespoň základní požadavky vyřídí prostřednictvím telefonu. Díky tomu se všechny nezbytné procesy zásadně urychlí. Zákazník tím pádem bude po svém příchodu bleskově odbaven.

O autorovi

admin