Novinky Zajímavé Zdraví

Jak v zimním období doplnit vitamíny a minerály

Jak v zimním období doplnit vitamíny a minerály
Napsal admin

Krátké dny, chladné počasí a zejména nedostatek slunečního záření způsobuje nedostatečné množství vitamínů v těle. Výsledkem tak bývají problémy s únavou, oslabená imunita a další nedostatky, kvůli kterým se necítíte dobře. Naštěstí je možné vitamíny a minerály poměrně snadno doplnit pomocí vhodných přípravků. Podívejte se, jaké konkrétně zvolit a s čím vám mohou během zimního období pomoci.

Posílení imunitního systému a zmírnění stresu

Během zimního období jsou nachlazení a nejrůznější zdravotní problémy téměř na denním pořádku. A není se čemu divit, protože imunitní systém dostává pořádně zabrat. Kromě kvalitní stravy je dobré zaměřit se i na případné doplnění vitamínů a minerálů. Pomoci může například produkt Antistres. Kombinuje sílu hned několik různých bylinek. Obsahuje kozlík lékařský, rozchodnici růžovou nebo vitánii svitodárnou. Antistres je směs, která může hlavně během chmurného zimního období pomoci proti špatné náladě či sklonům k depresím. Dále je vhodné doplňovat především vitamín C, čímž podpoříte činnost imunitního systému.

Jak v zimním období doplnit vitamíny a minerály

Pravidelné užívání doplňků stravy

Aby měly doplňky stravy co největší účinek, je potřeba dbát na pravidelné užívání podle návodu uvedeného na konkrétním přípravku. Tělo si tak vždy vezme, co zrovna potřebuje, a pokryjete množství nutné pro chod jednotlivých metabolických procesů. K tomu všemu však musíte přidat ještě vyváženou zdravou stravu a ideálně i pravidelný pohyb, s jehož pomocí podpoříte fyzické i psychické zdraví.

Výhodný nákup na internetové lékárně

A kde potřebné vitamínové doplňky stravy pořídíte? Nejpohodlnější způsob nákupu je výběr u výrobce Naturvita, případně v internetovém obchodu Gigalekarna. Najdete zde dostatečně široký sortiment, kvalitní produkty a to vše za výhodné ceny. Navíc se díky pohodlnému objednání z domova vyhnete dlouhým frontám.

O autorovi

admin