Novinky

Investice do sebe aneb Přeměna z pacientky na ženu

Investice do sebe aneb Přeměna z pacientky na ženu
Napsal admin

Období příprav na dovolenou má různé fáze a klade rozličné otázky. Volba termínu, výběr místa (exotika, Evropa nebo doma?), pak rezervace, zajištění péče o domácnost v nepřítomnosti, záskok v práci… a nakonec platba.

Když už se ale vynaloží tolik energie a peněz za zážitky, aktivitu či odpočinek, tak ať si to opravdu užijete beze strachu o zdravotní komfort, a to včetně toho intimního.

V případě, že trpíte častými mykotickými problémy, není třeba trápit se svojí přecitlivělostí, balancováním mezi přílišnou a nedostatečnou hygienou a kazit si prožitek strachem nebo hůř – nepříjemnými následky.

Investice do sebe aneb Přeměna z pacientky na ženu

Za často se opakujícími kvasinkovými infekcemi totiž nestojí zdaleka tolik čistota vody nebo vysoká relativní vlhkost vzduchu, jako spíš selhání lokální vaginální imunity, což vysvětluje, že některé ženy jsou tolik citlivé a onemocní po deseti minutách v mokrých plavkám, zatímco jiné považují převlékání u vody za módní rozmar.

Investicí do sebe, systémovou enzymoterapií Wobenzym, se stejně jako ostatní ženy chronického oslabení lokální vaginální imunity zbavíte tak, že na kvasinkové infekce přestanete trpět zcela nebo se jejich četnost a průběh zásadně zredukuje. Pro zachování dlouhodobého efektu se doporučuje dodržet enzymovou kúru v dávce 3×7 tablet denně po dobu 10 týdnů tak, jak bylo zadáno v klinické studii (celkem 1.120 tablet). Minimálně je zapotřebí užívat do konce jednu celou dózu Wobenzymu 800 tablet.

Na zahájení této kúry a přeměny z gynekologické pacientky na ženu je do letní sezóny stále dost času!

 

O autorovi

admin