Novinky

Jak kombinovat dámské oblečení

Jak kombinovat dámské oblečení
Napsal admin

Zatímco naše mužské polovičky jsou schopni stát dvě hodiny v železářství, sportovních potřebách nebo si důkladně prohlížet jeden automobil, ženy přestanou vnímat svět v prodejně s oblečením či obuvi. Tolik barev, vzorů, střihů, modelů na jednom místě – no neuvěřitelné. A všechno je potřeba si prohlédnout i osahat, ne-li rovnou raději i vyzkoušet.

Móda pro ženy především poskytuje informace o tom, jaké pěkné dámské bundy, spodní prádlo, svetry, tuniky, plavky, obuv či trendy účesy zrovna letí a je IN. Každá žena se chce líbit, být hezky oblečená, upravená a upoutat příjemným způsobem pozornost. Díky trendovému oblečení se toho dá dosáhnout.

Sportovní nebo elegantní móda?

Dokonce i sportovní oblečení, jako jsou dámské mikiny s kapucí, mohou být šik. Stačí se jen držet několika základních pravidel. Jedním z nich je, že málo mnohdy znamená více. Je-li žena oblečená sportovně, žádá si to střídmý make-up a stejně tak účes by měl korespondovat s celkovým lookem. Je úplně jedno, zda máte na sobě formální či neformální oděv. Sexy lze vypadat v kostýmku, šatech, tak i sportovních legínách, pokud ladí účes, make-up, oblečení, obuv a doplňky, jako jsou šperky a kabelka či batůžek.

Například tuniky s elegantním střihem z vás udělají „business women“, ale na osobnosti vám neubere ani sportovní elegance, když budete vědět, jak jí nosit. Dalším kritériem v dosažení skvělého dojmu je sladění barev. Vybírat vhodné kombinace nelze totiž jen podle materiálu a střihu. Každý člověk se odívá dle vlastního vkusu.

TIP: Razítko na textil – oblečení

Jak barevně sladit oblečení

Nemálo žen si však nechce příliš lámat hlavu nad vhodnou kombinací barev, proto spoléhá na jednobarevnou kombinaci a jejich šatník není tudíž pestrý. Oblékání se do jedné barvy není příliš šťastná volba. Kombinovat dvě barvy není zase tak složité. Nejvíce se k sobě hodí černá a další barva, modrá a bílá, oranžová s fialovou, bílá a červená, oranžová a hnědá, modrá a žlutá, žlutá se zelenou, hnědá a žlutá a další. V zásadě jde o to příliš nemíchat teplé a studené odstíny. Nemoderní jsou pak kombinace, kdy je jedna půlka těla v odlišné barvě než ta druhá. Jestliže k něčemu takovému dojde, přetrhněte toto rozdělení pomocí svetříku či šátku a dalších doplňků.

O autorovi

admin