Novinky

Vyzkoušejte pánský styl, oslníte

Vyzkoušejte pánský styl, oslníte
Napsal admin

Již před desítkami let se našly ženské celebrity, které porušily nepsaná módní pravidla a staly se propagátorkami pánského stylu oblékání. Dnes je ale situace úplně jiná, a pokud si na sebe vezmete sako, košili či klobouk, nejen že si užijete příjemné změny a pohodlí, ale ještě se za vámi každý ohlédne.

Při troše odvahy je změna velmi jednoduchá

Mnoho žen vždy rádo nosilo a nosí kalhotové kostýmy a cítí se skvěle. Ale co třeba si obléci smoking, pánské sako nebo kravatu? Věřte tomu, že pak poznáte, jak pohodlně, ležérně a nadčasově se pánové oblékají.

Jakmile vyrážíte do společnosti a pánský styl vám není cizí, sáhněte po smokingu, saku nebo vestičce, ovšem fantasticky vypadají i obyčejné kšandy. Mezi perfektní doplňky lze zařadit jak kravatu, tak i stylového motýlka. Potom už jen obout polobotky a vše završit kloboukem. Pravdou je, že takový outfit asi vyžaduje určitou dávku odvahy i módního citu, ale jakmile se do toho pustíte, nebudete chtít přestat.

Jak pánský styl nosit

Některé kousky „opsané“ z pánského šatníku byste měla umět nosit, aby splnily to, co mají.

Sako

Dejte si pozor, aby vám sako sedělo dobře v ramenou, protože opak nevypadá pěkně. Pod sáčko si vezměte buď halenku nebo triko a celý outfit nejlépe doplňte džínsy nebo klasickými pánskými kalhotami.

Svetr

Pěkné pánské svetry dodají vašemu vzhledu úplně jiný náboj než svetry dámské. Asi nejlépe na vás vyniknou svetry vlněné nebo kašmírové a nosit můžete jak kulatý výstřih, tak i véčko.

Svetry se dají bohatě kombinovat, dobře vypadají s džínami, se širokými kalhotami nebo s koženou či koženkovou sukní.

Boyfriendy

Tyto pánsky vypadající džíny se u žen již dobře zabydlely. Nejvíce módní boyfriendy by měly být pořádně ošoupané a odrané, nejlépe i s dírami na kolenou. Nosit byste je měla v kombinaci s trikem, košilí a bundičkou a nezapomeňte, že nohavice musí být ohrnuté!

Vyzkoušejte něco nového a uvidíte, jak rychle si pánský styl oblékání zamilujete.

O autorovi

admin