Novinky

Jak vybrat svatební dar?

Jste ve věku, kdy se všichni vaši známí a kamarádi s podobným datem narození ženou do vdávání a do ženění? Býváte často zváni k oslavám svatebního dne a vždy si před tím marně lámete hlavu, čím novomanžele obdarovat? Nejlepší cestou je zeptat se přímo novomanželů, většinou vám poradí, jakým směrem se při vymýšlení svatebního daru ubírat. Nabídnou vám rádi mnoho možností a třeba také dají tipy na věci, které potřebují do domácnosti. Mnoho párů připravujících svatbu volí vytvoření svatebního webu, na kterém svatebčané vybírají z předem vytvořeného seznamu spotřebičů a dalších potřebností. Mnoho starostí ale většinou odpadá ve chvíli, kdy po vaší otázce následuje odpověď, že věcných darů netřeba a že pokud přeci jen nechcete přijít s prázdnou, postačí obálka naplněná bankovkami jakéhokoliv druhu.

Patříte-li ovšem k těm, kteří neradi věnují peníze, budete se přeci jen muset zamyslet, jestli by se pro daný pár nehodil jiný nevěcný dar. V tom případě vám jistě na mysl padne některý ze zážitků, které jsou v dnešní době velmi oblíbené. Darovat zážitek totiž znamená darovat společně strávené chvíle, radost, úsměvy a vzpomínky. A to je přesně to, co se výborně hodí pro zamilovaný pár, který touží po mnoha společných chvilkách a společných zážitcích. Velké množství tipů najdete na stránkách společnosti Allegria www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary-a-darky/, kde kromě široké nabídky zážitků vhodných pro novomanžele najdete také vhodné dárky pro ženy, muže, kamarády, sourozence a další rodinné příslušníky.

V případě, že si nejste jisti, který z mnoha nádherných zážitků vybrat, můžete zvolit možnost darovat univerzální poukazy, které se dají použít buď na jeden, či dokonce na více zážitků z nabídky. Možností je nespočet.

O autorovi

admin