Novinky

Boty Melissa přináší zaručené pohodlí

Boty Melissa přináší zaručené pohodlí
Napsal admin

Hledáte pohodlné a zároveň stylové boty, ale je to nadlidský úkol? Už nemusíte hledat, protože boty Melissa toto spojení mají. Botičky Melissa už nevyzujete, jsou totiž vyrobeny ze speciálního plastového materiálu, který se skvěle přizpůsobí vaší nožce. Nejedná se o žádný klasický plast, ale o speciální materiál Meflex, který patří právě botám Melissa. Takové botičky vám bude závidět skutečně každý.

Další výhody Boty Melissa přináší zaručené pohodlíobuvi Melissa

Botky Melissa nejsou ale jedinečné pouze díky svému materiálu. Tato skvělá obuv je totiž voňavá, takže vaše botky budou vždy skvěle vonět a už nebudete potřebovat různé spreje do bot. Je jen na vás s jakou vůní si botky koupíte, stejně tak můžete vybírat z nepřeberného množství designů. Obuv Melissa je velice stylová a perfektně se hodí kamkoliv a k čemukoliv. Můžete vybírat z klasičtějších druhů a vzorů, ale mezi botami Melissa najdete i odvážnější kousky, pokud nemáte rádi klasiku.

Věděli jste, že tyto krásné boty Melissa mají také mladší sestru? Ano skutečně mají, jedná se o obuv Mel. Tyto dvě sestřičky udělaly díru do světa a jsou opravdu velice oblíbené. Velikou oblibu zde najdou určitě milovnice přírody. Boty Melissa jsou totiž šetrné k přírodě a dají se recyklovat. Stejně je na tom i obuv značky Mel, což je dceřiná společnost od značky Melissa.

Jaké boty Melissa si lze vybrat

Boty Melissa přináší zaručené pohodlíMnohé z vás jistě napadne, že se bude jednat hlavně o baleríny nebo například sandále. Ano tyto boty pod značkou Melissa samozřejmě naleznete, ale tím to zdaleka nekončí. Radost jistě budou mít milovnice bot na podpatku, protože i ty Melissa vyrábí. Je jedno jestli chcete boty, které zaujmou už z dálky nebo raději nějaké decentnější lodičky do práce, vše tu najdete. A co dál oblíbené boty Melissa nabízejí? Co byste řekli voňavým teniskám? Ano i tu lze od této značky pořídit.

Nakonec nechybí ale ani klasické holínky nebo například oblíbené žabky, které se skvěle hodí na výlety k vodě.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=vogmR2EHT6Y

 

O autorovi

admin