Novinky Zajímavé

Jak vybrat svatební šaty na svatbu v boho stylu?

Svatby v princeznovských šlehačkových šatech už nejsou zrovna v kurzu. Naopak roste popularita svateb v boho stylu. Plánujete boho svatbu a nevíte, jaké šaty zvolit? Přinášíme vám tipy, jak vybrat takové svatební šaty, ve kterých se budete cítit volně, přirozeně a budou tou pravou volbou pro vaši bohémskou svatbu.

Co je to boho styl?

Nejprve si ujasněme, o čem je vůbec řeč. Svatba v boho stylu je rustikální svatba, která podporuje přírodu, historii a romantiku. Takovéto svatby se nejčastěji konají ve stodole, ve vesnických staveních či na louce u rybníka. Jaké svatební šaty se na tato místa hodí?

Lehké a pohodlné šaty jsou sázka na jistotu

Svatební šaty pro svatbu v boho stylu by měly být vyrobeny z lehkých a pohodlných materiálů. Sáhněte po materiálech, jako je šifon, tyl či bavlna. Šaty by vás neměly tížit a svazovat, mělo by jít naopak o model, ve kterém vydržíte bez problémů dlouhé hodiny.

Jaký zvolit střih?

Střih šatů v boho stylu by měl být volný, splývavý, žádné široké spodničky a vrstvené sukně. Svatební katalogy ze začátku století proto rovnou odložte. Nejlépe se budete cítit ve střizích do tvaru písmene A. Dodají vám vzdušnost.

Nebojte se sáhnout po šatech s výstřihem do V nebo po šatech se spadlými rameny, které prodlouží horní část těla. Pokud se na vystavování svého dekoltu necítíte, další skvělou variantou jsou šaty s otevřenými zády či průhlednými výstřihy na zádech.

Výrazné detaily a ozdoby

Pro boho šaty jsou typické výrazné detaily a ozdoby, ne však flitry a těžké kameny. Naopak volte detaily s přírodními motivy květin či například stále populární krajku nebo výšivku. Ideálním zdobením budou volánky, které dodají šatům jemný romantický nádech.

Doplňky by měly být jednoduché a rovněž přírodního charakteru. Co takhle místo závoje zvolit květinový věneček?

Navštivte Praha – zakázkové krejčovství a nechte si ušít šaty, které vám opravdu padnou.

O autorovi

admin