Novinky Zajímavé

Jak využít plastovou přepravku

Budete se divit, k čemu všemu je možné využít plastovou přepravku!

Plastové přepravky primárně slouží k uskladnění a transportu zboží různého druhu. Potravin, jako je maso, ovoce, zelenina, pečivo, lahůdky a cukrářské výrobky, ale i lahví a odpadu. Všechny tyto produkty najdete v portfoliu renomované rodinné společnosti PK Group 2016 zabývající se výrobou a prodejem přepravních a manipulačních obalů, pojezdových koleček pro potravinářský, technický, spotřební a jiný průmysl.

Přepravky na maso

K přepravě masa a masných výrobků slouží přímo k tomu určené plně recyklovatelné přepravky na maso vyhovující přísným hygienickým požadavkům a disponující certifikátem ATEST. Vyrobené jsou z polyethynelu HDPE (anglického High Density Polyethylene), který odolává výkyvům teplot a umožňuje skladování při teplotách od -20 °C do +60 °C.

Přepravky na ovoce a zeleninu

Velmi lehké a prodyšné jsou plastové stohovatelné přepravky na ovoce a zeleninu. Jejich typickým znakem je jejich perforace zaručující rovnoměrné proudění vzduchu, které je udržuje čerstvé. Standardně se tyto přepravky vyrábějí v černé a zelené barvě.

Přepravky na pečivo a lahůdky

Performované dno i stěny jsou typické pro přepravky na pečivo (rohlíky, tak i pro chleby, housky, pletýnky a jiné druhy pečiva), lahůdky a cukrářské výrobky. I ty disponují ATEST pro styk s potravinami.

Přepravky manipulační a průmyslové

Do této kategorie spadají například přepravky na lahve, větší kusy zeleniny, ale i další přepravky používané v průmyslových a jiných odvětvích. Jedná se o přepravky plné, perforované, nízké i vysoké.

Big boxy a nádoby na odpad

Ke skladování a přepravě neskladného a těžkého zboží jsou primárně určeny big boxy. Jedná se o objemné plastové kontejnery o rozměrech 1200 × 800 a 1200 × 1000 mm s robustní konstrukcí a uzavřenými bočními stěnami přizpůsobené formátům ISO a EURO. Na výběr máte kontejnery stohovatelné, s víkem i bez, popřípadě s ližinami. Z plastu se ale vyrábějí i nádoby na odpad neboli popelnice a celá řada dalších výrobků.

O autorovi

admin