Novinky Zajímavé

Partnerské náramky. Originální způsob, jak vyznat lásku

Partnerské náramky. Originální způsob, jak vyznat lásku
Napsal admin

Šperky lásky nemusí být pouze prsteny, jimiž signalizujete, že někomu patříte. Existují i okovy lásky větších rozměrů?. Znáte náramky pro partnery?

Partnerské náramky – dárky z lásky

Ve sféře šperků pro zamilované najdete mnoho kousků, jimž lze vyznat lásku. Je tedy pravda, že ženy zde mají bonusy, protože nejen prsteny, ale i náušnice, náhrdelníky či náramky se neztratí. Jestli chcete dát světu najevo, že k někomu patříte, můžete zvolit prsteny nebo partnerské náramky (https://www.tiniana.cz/partnerske-naramky/). Jejich výhodou je skutečnost, že na ně nejsou kladeny tak vysoké nároky jako na zásnubní nebo snubní prsteny. Nemusí být z drahých kovů nebo kamenů. Vyrábí se z různých materiálů – kovy, dřevo, šňůrky z textilu nebo kůže. Rovněž mohou být tvořeny z polodrahokamových korálů. A nemusí být ani stejné pro oba dva v páru. Záleží na vašem přání. Spojovat je naopak může něco, o čem víte jen vy. Například žena může mít červený, muž černý, společným prvkem bude třeba zlatý přívěšek.

Partnerské náramky pro přátele

Partnerské náramky se ale rovněž mohou nosit i jako symbol přátelství. Dávají se jako znamení oddanosti, klidně je můžete někomu věnovat k narozeninám či výročí. U těchto náramků je nejen výhoda, že nemusí stát jako diamantové šperky, také vás nelimituje design, takže si opravdu můžete vybrat z široké škály stylů, aby evokovaly tomu vašemu. Jediné, co byste neměli podcenit, je výběr. Dejte si čas, abyste dobře zvolili vámi vybraný náramek. Nejde jen o vás, ale i o partnera, kterému by se měl hodit. Pamatujte, že svoji oddanost vyjádříte i tím, že někomu dáte najevo, jak moc jej znáte. Pokud si nejste jisti, volte nadčasové kousky, které se hodí prakticky k čemukoli. Může jít o minimalistické prvky, které lze obléci k jakémukoli kousku oděvu v jakémkoli věku. A unisexové náramky jsou rovněž flexibilní. Dražší kousky nemusí být kdovíjak nápadné. Decentní zhotovení v ušlechtilém kovu, jako jsou stříbro a zlato, doplněné kamenem povznese jakýkoli outfit. Jen se podívejte na stránky firmy Tiniana, která se specializuje na kvalitní šperky. Zde najdete bohatý výběr šperků pro zvláštní příležitosti i každý den.

O autorovi

admin