Novinky Zdraví

Ještě nemáte vybraný svůj lázeňský pobyt? To je ale chyba!

Ještě nemáte vybraný svůj lázeňský pobyt? To je ale chyba!
Napsal admin

Jezdíte rádi do lázní? Nejste sami. Ročně do nich vyrazí více než 800 tisíc lidí. A vy můžete jejich řady rozšířit.
Lázeňské pobyty se dělí na hrazené z veřejného pojištění a pro samoplátce. Mezi nimi najdeme celou řadu lákavých pobytů, ať již se jedná o wellness, relaxační, aktivní, víkendové, pobyty pro dámy, seniory, zamilované, letí, podzimní či last minute. Jaký zvolit a kde ho hledat?

Vybírejte na Spa.cz

Nabídky většiny českých lázeňských domů sdružuje například server Spa.cz. Na něm svůj pobyt můžete hledat hned na základě několika parametrů. Pokud chcete ušetřit a jste připraveni odjet třeba do dvou dnů, doporučujeme vybírat v kategorii last minute pobytů. Jde-li vám primárně o kvalitu nezávisle na lokalitě, vybírejte v segmentu pobytů ověřených klienty. Tedy těmi, kteří si svůj lázeňský pobyt skutečně užili. A pokud byli spokojení ostatní, s velkou pravděpodobností budete i vy.

Které lázně máte v oblibě?

Vybírat ale můžete i podle lázeňského místa, ať již toho, které máte poblíž, nebo v oblibě. Lidé si například velmi pochvalují například Lázně Bělohrad. Především tamní čtyřhvězdičkový rezort Tree of Life pyšnící se unikátním Organic & Garden Spa se severskou saunou, sanariem, Kneippovým chodníkem, venkovní vířivkou a saunou s ochlazovacím bazénkem v příjemném venkovním prostředí.

Nejstarší lázně ve střední Evropě

Velmi dobře hodnocené jsou i Lázně Teplice. Jedny z vůbec nejstarších lázní nejenom v Čechách, ale v celé střední Evropě, které už v minulosti byly navštěvovány slavnými panovníky, diplomaty, umělci a velikány své doby. A ti k tomu evidentně měli svůj důvod. Osvědčené účinky termálních pramenů v kombinaci se špičkovou péčí řadí teplické lázně mezi k evropské lázeňské špičce. Hosté doporučují pobyty především v hotelu Judita.

Opravdu luxusní lázně

Toužíte po luxusu? Čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové lázeňské rezorty nabízejí například Mariánské Lázně. Skutečně hýčkat vás budou třeba v nově zrekonstruovaném rezortu Falkensteiner Spa Resort nacházející se v klidné části Mariánských Lázní pouhých 15 minut chůze od Zpívající fontány. Hotel však vyniká svým vynikajícím wellness programem a prvotřídní lázeňskou péčí založenou na přírodních léčivých zdrojích a pravidelné konzumaci mariánskolázeňské minerální vody.
Tak už víte, kam se vydáte? Pamatujte si, že největší výběr lázeňských pobytů najdete na Spa.cz. Stačí si jen vybrat lázně a vyrazit.

O autorovi

admin