Novinky

Jóga a pomůcky na meditaci

Rozhodli jste se cvičit jógu? Pak jistě potřebujete vhodné pomůcky, které vám cvičení značně usnadní. O jaké pomůcky se konkrétně jedná? Kromě klasické podložky můžete využít další pomůcky, které podpoří účinky cvičení a také vám přinesou mnoho zábavy. Slyšeli jste něco o podpůrných cihličkách, bloku, boosteru či jógovém opasku? Toto všechno jsou užitečné pomůcky, které prohloubí váš prožitek z jógy. Výběr je skutečně velice pestrý, vybrat si můžete z mnoha barev i materiálů a sladit si tak kompletní vybavení na jógu.

Cihličky ke cvičení

Jednou z možností, kterou lze ke cvičení jógu využít, jsou cihličky. V nabídce jsou cihličky z několika materiálů. Velmi oblíbené jsou zejména korkové cihličky, které vás osloví přírodním materiálem, vysokou odolností a pevností. O něco tvrdší jsou cihly z dřeva, které jsou dostatečně pevné a odolné. Perfektní jsou také cihličky z tvrzené pěny, které jsou zdravotně nezávadné. V tomto případě je velkou výhodou to, že cihly jsou zdravotně nezávadné a můžete vybírat z mnoha různých barev dle své libosti.

Další výhodné pomůcky

Jógový opasek představuje velice šikovného pomocníka pro cvičení jógy, neboť s jeho pomocí můžete dosáhnout lepšího protažení mnoha svalových partií. Popruh je zhotoven z bavlny a zakončen kovovou přezkou. Lze spojit hned několik opasků k sobě.

Pro větší komfort si dopřejte meditační polštářky, které představují dokonalou vychytávku. Polštářek využijete zejména při sezení v tureckém sedu, neboť vám přinese skutečný komfort. A to stále není vše, meditační polštářek vám umožní lepší držení těla a také dýchání. V nabídce je hned několik druhů polštářků, které se liší velikostí, materiálem a také designem. Udělejte si radost z cvičení a dopřejte si to nejlepší. Cvičení je radost, ale proč si tu radost ještě více nezpříjemnit.

 

O autorovi

admin