Nezařazené

Podtrhněte krásu svých nehtů

Podívejte se na své nehty. Jsou upravené, čisté a reprezentativní? Nehtové studio v Praze vám nehty upraví do požadovaného tvaru, délky, ale i dokonalého vzhledu. Dnešním trendem jsou přirozeně vypadající nehty, žádné umělé materiály. Různé techniky a práce s nehty tak dává vznik novým neotřelým manikúrám, ale i pedikúrám. Jednou metodou, která preferuje práci s přírodními nehty je japonská manikúra P shine. Jak již samotný název napovídá, krása Japonek nezná hranic. Jejich nehty jsou vždy decentně pěstěné a také lesklé.

 

Přirozený vzhled nehtů – japonská manikúra P – shine

 

Přijďte se přesvědčit do studia v Praze a uvidíte, že nemusíte mít na nehtech umělé nehty, abyste vypadala šik. Stačí k tomu jen vhodně zvolená péče, která vaše nehty prozáří a dodá potřebný lesk. Nemusíte řešit opravu umělých nehtů, které mají sklony se lámat, navíc nevzhledně odrůstají. Japonská manikúra vás nadchne svou jednoduchostí. Má tu schopnost, že vaše nehty posílí a propůjčí jim bezkonkurenční lesk. Jistě existují již v e-shopech kazetky s touto sadou, ale raději navštivte profesionály, jedině tak se stanou nehty vaší opravdovou předností. Manikúra P shine nehty činí pružnějšími, tudíž i logicky méně lámavými. Glazura, která se aplikuje na nehty brání vysušování nehtů, protože se neodplavují přirozené lipidy. Dochází ke zlepšení prokrvení tkání a k tvorbě keratinu.

 

P – shine i pro muže

 

Pevné a lesklé nehty vám zaručí Manikura v Praze 1. S touto metodou si přijdou na své i muži. Je to příjemné, když vám někdo na meetingu podá ruku s krátce střiženými a upravenými nehty. P-shine je navíc zárukou zdravých nehtů. Japonská manikúra P-shine však není jedinou technikou, kterou studio nabízí. V krásném prostředí i příjemně relaxujete. Odcházíte s pocitem čistoty a elegance. Mít upravené nehty by dnes měli mít všichni bez rozdílu. Jen si najít ten čas, investice to není nikterak závratná. Navíc pár týdnů vydrží, takže nehty máte bez starostí.

 

O autorovi

admin