Nezařazené

Podtrhněte krásu svých nehtů

Podívejte se na své nehty. Jsou upravené, čisté a reprezentativní? Nehtové studio v Praze vám nehty upraví do požadovaného tvaru, délky, ale i dokonalého vzhledu. Dnešním trendem jsou přirozeně vypadající nehty, žádné umělé materiály. Různé techniky a práce s nehty tak dává vznik novým neotřelým manikúrám, ale i pedikúrám. Jednou metodou, která preferuje práci s přírodními nehty je japonská manikúra P shine. Jak již samotný název napovídá, krása Japonek nezná hranic. Jejich nehty jsou vždy decentně pěstěné a také lesklé.

 

Přirozený vzhled nehtů – japonská manikúra P – shine

 

Přijďte se přesvědčit do studia v Praze a uvidíte, že nemusíte mít na nehtech umělé nehty, abyste vypadala šik. Stačí k tomu jen vhodně zvolená péče, která vaše nehty prozáří a dodá potřebný lesk. Nemusíte řešit opravu umělých nehtů, které mají sklony se lámat, navíc nevzhledně odrůstají. Japonská manikúra vás nadchne svou jednoduchostí. Má tu schopnost, že vaše nehty posílí a propůjčí jim bezkonkurenční lesk. Jistě existují již v e-shopech kazetky s touto sadou, ale raději navštivte profesionály, jedině tak se stanou nehty vaší opravdovou předností. Manikúra P shine nehty činí pružnějšími, tudíž i logicky méně lámavými. Glazura, která se aplikuje na nehty brání vysušování nehtů, protože se neodplavují přirozené lipidy. Dochází ke zlepšení prokrvení tkání a k tvorbě keratinu.

 

P – shine i pro muže

 

Pevné a lesklé nehty vám zaručí Manikura v Praze 1. S touto metodou si přijdou na své i muži. Je to příjemné, když vám někdo na meetingu podá ruku s krátce střiženými a upravenými nehty. P-shine je navíc zárukou zdravých nehtů. Japonská manikúra P-shine však není jedinou technikou, kterou studio nabízí. V krásném prostředí i příjemně relaxujete. Odcházíte s pocitem čistoty a elegance. Mít upravené nehty by dnes měli mít všichni bez rozdílu. Jen si najít ten čas, investice to není nikterak závratná. Navíc pár týdnů vydrží, takže nehty máte bez starostí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

admin