Novinky

Malé lázně pro vaše ruce a nehty – parafínové zábaly

Ruce jsou pro nás každodenními aktéry většiny činností. Jejich vzhled je tak po všech stránkách moc důležitý. Neupravené nehty vypadají nevábně a drží se v nich i hromada bakterií. Jistě, když pracujete na zahrádce, je to logické, že se vám nějaká hlína dostane za nehty, ale zřejmě vezmete kartáček a špínu z nehtů vydrbete.

Jsou mezi námi bohužel i tací, kterým tato činnost nic neříká. Umyjí si ruce pod tekoucí vodou s mýdlem a myslí si, že se špína z nehtů sama odplaví. Je to chyba, protože skryté bakterie tu číhají a jsou připraveny kdykoliv zaútočit a způsobit nejrůznější kožní a nehtové problémy. Dopřejte svým nehtům maximální péči a zavítejte do profesionální sféry nehtařského studia, Nehtové studio v Praze vás vždy rádo přivítá.

 

Parafínové zábaly pro vaše ruce a nehty

Součástí služeb nehtařského studia v Praze není jen klasická manikúra a pedikúra. S oblibou sem lidé rádi chodí a zase se vrací na parafínové zábaly. Jsou balzámem pro vaše nehty, ale i celé ruce a nepřímo působí i na blaho duše.

Ruku na srdce, kdy naposledy jste si udělali zkrášlující den jen sami pro sebe? Vizuální kontakt na vaše nehty snáší i vaše okolí. Není horší vizitka, než okousané nehty nemající tvar ani lesk. S parafínovým zábalem se vašim nehtům dostane potřebné výživy a začnou vám zase růst bez deformací.

Parafínové zábaly jsou speciální péčí o nehty za pomoci vosku. Rozehřátý vosk, do kterého vložíte své ruce až po zápěstí, vám rozlije příjemné teplo od konečků prstů až po zápěstí. Je to uvolňující pocit a vaše kůže je po zábalu daleko měkčí, jemnější a zdravější. Přirozené zdravé nehty se dají udržet, i když jsou delší, ale musíte se o ně naučit správně pečovat. Parafínové zábaly jsou pro vaše ruce malými lázněmi, které si může dopřát každý.

O autorovi

admin