Novinky Zajímavé

Myslete na své zdraví. Pořiďte si přírodní doplňky stravy

Samotný název napovídá, že potravinové doplňky slouží k doplnění stravy jako takové, a to o vitaminy, minerály, stopové prvky a další důležité látky s nutričním i fyziologickým účinkem. V první řadě je samozřejmě žádoucí zaměřit se na skladbu jídelníčku, ovšem někdy není tak pestrý, jak by měl být. V takovém okamžiku na scénu nastupují doplňky stravy, na které se zaměříme v následujících řádcích.

Ideální je, pokud se jedná o přírodní produkty, protože neobsahují chemické sloučeniny. Stačí se podívat do nabídky společnosti NATURVITA, pro kterou jsou krása a zdraví na prvním místě. Své přípravky prodává prostřednictvím e-shopu GigaLekarna.cz.

Myslete na své zdraví. Pořiďte si přírodní doplňky stravy

BRUSINKY

Během jakéhokoliv období je organismus vystavován bakteriím a virům, a proto byste měli myslet na podporu imunitního systému. Přirozenou obranyschopnost organismu podporuje extrakt z brusinek, jenž dokonce působí i jako antioxidant. BRUSINKY jsou vhodnou volbou i pro ženy s premenstruačním syndromem a v menopauze.

KAŠTAN – JÍROVEC plus

Dalším potravinovým doplňkem, o který je obrovský zájem, je KAŠTAN – JÍROVEC plus. Slouží pro podporu správné cirkulace krve, ovšem má pozitivní dopad také na cévy a kapiláry. Jestliže vás trápí pocit těžkých nohou, výtažek z kaštanu vás ho zbaví. Pročistí pokožku a stane se nápomocný i při bolestech kloubů. Přípravek obsahuje ještě vitamin C a bioflavonoidy z citrusových plodů.

ŽELEZO Plus

O normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu se postará železo, která váže kyslík při přenosu hemoglobinu z plic do tkání. Produkt ŽELEZO Plus obsahuje vedle železa ještě i kyselinu listovou pro normální krvetvorbu i vitamin B12 přispívající k produkci červených krvinek.

ANTISTRES

Posiluje imunitní systém, zklidňuje při stresu a napomáhá k dobrému spánku. Přesně tak by se dal charakterizovat preparát ANTISTRES s kozlíkem lékařským.

O autorovi

admin