Lifestyle Móda Novinky Zajímavé

Výhody razítka na textil, o kterých musíte vědět

Razítka na textil jsou opěvována nejednou maminkou. Také jste už o nich slyšeli a vrtá vám hlavou, co je na nich tak výjimečné? Shrnuli jsme pro vás jejich výhody.

Když začnou děti pravidelně samostatně navštěvovat kolektiv, je více než třeba začít používat jmenovky na oblečení a všechny jejich věci pořádně označit. Předejde se těm zbytečným ztrátám a vždy bude jasné, komu daný kousek oblečení patří. I když se omylem ocitne v batůžku druhého dítěte nebo ho paní uklízečka najde pod lavičkou. Jmenovky pro děti značně zjednodušují život. A to nejen ten rodičovský.

Otázkou zůstává jak toto oblečení označit. Myslím, že v dnešní rychlé době většina z nás ocení způsob, který je rychlý, snadný, ale zároveň odolný a trvanlivý. Pro nás je jednoznačným vítězem razítko na oblečení – textil , v následujících řádcích se dozvíte proč.

Razítko na textil se skutečně vyplatí. Toto jsou důvody proč je tomu tak:

1.   Jednoduché a rychlé použití

Dnešní svět je už takový, že čím rychlejší řešení, tím lepší. Znáte ještě někoho, kdo by po večerech poctivě vyšíval iniciály své ratolesti na oblečení a užíval si toho? Myslím, že pár jednotlivců by se našlo, každopádně jsme si jisti, že jednoduché vteřinové otlačení jmenovky na kousek oblečení si najde trochu více oblíbenců.

S razítkem na textil máte hromadu oblečení označenou za pár minut. Celé to totiž funguje velice jednoduše. Otevřete spodní kryt a otisknete razítko na libovolné místo na oblečení. Je to tak lehké, že to s přehledem zvládne i malé dítě. A společná tvůrčí aktivita s užitečným výsledkem je na světě.

2.   Trvanlivost a odolnost

Možná se obáváte toho, že párkrát pustíte pračku s označeným oblečením a budete se muset do označování pustit nově, protože veškerá barva ze jmenovek zmizí spolu s fleky od jídla. Ničeho se však bát nemusíte, opak je totiž pravdou.

Barva razítka je voděodolná a neublíží jí ani ten nejlepší prostředek na skvrny. Samozřejmě postupem času a opakovaným praním jmenovka postupně vybledne. Průměrně je však na to, aby se to vodě spolu s pracími prostředky podařilo, potřebných až 50 vyprání.

Zároveň i když jmenovka vybledne (přibližně po jednom roce) je její opětovné oživení otázkou několika vteřin. Jednoduše na vybledlé místo znovu uděláte razítkem otisk.

Běží vám hlavou otázka, kolik takových otisků udělá jedno razítko? Desítky či stovky? Správná odpověď je 1000.

Problémem není ani to, když máte tmavé kusy oblečení, na kterých by otisk razítka nebylo vidět. Protože k objednávce razítka dostanete 20 ks nažehlovacích jmenovek na tmavé oblečení zdarma.

3.   Razítko podle vašich představ

Razítko na textil si můžete (samozřejmě v rámci jistých předvolených možností) krásně personalizovat. Například konkrétně s výrobcem razítek mamachick.cz si můžete vybrat z následujících možností:

  • na výběr máte 4 tvar razítka. Vyberete si sovu, pandu, kočku nebo veverku?
  • samozřejmostí je výběr jména nebo přezdívky, který na jmenovce chcete použít
  • dále si ze dvou desítek obrázků vyberete ten, který se vám nejvíce líbí (obrázek je umístěn hned vedle jména)
  • zvolíte si barvu inkoustu, která vám přijde nejvhodnější. Můžete se rozhodnout mezi klasickou černou, modrou nebo červenou

4.   Jsou prostě překrásné

Razítka od mamachick jsou výjimečná i svým estetickým provedením. Počínaje tvarem razítka s originálním designem a samotným otiskem razítka, na kterém oceňujeme několik hledisek. Zejména kvalitu použitého inkoustu, který se nerozmazává a otisk má tak čisté jasné kontury, také vkusné obrázky a styl vybraného písma. Razítko na oblečení se zamilují i vaše děti.

O autorovi

admin