Novinky

Noste kotníkové tenisky – má to styl a šmrnc

Kotníkové tenisky, slip on nebo tenisky na klínku? Záleží jen na vás, jaké si vyberete. Bez kotníčkových tenisek se dnes vůbec neobejdete, zejména ne bez těch bílých. Ty by měly tvořit základ vašeho botníku. Místo by v něm měly mít ale také barevné tenisky. Obojí můžete nosit k džínům i k sukním. Kotníkové tenisky dámské jsou jedinečným komfortem, který by měl ovládnout váš botník. A to nejen, když se rozhodnete vyvíjet jakoukoliv sportovní aktivitu, ale vždy, když se potřebujete cítit dobře.

Noste kotníkové tenisky - má to styl a šmrnc

Být sebevědomí díky skvělým botám. I to je, oč tu běží

Je vědecky dokázáno, že každý člověk dosahuje mnohem lepších výsledků, pokud se cítí sebevědomě. A jak jinak získat zdravé sebevědomí, než v botách, například v espadrilkách dámských a pánských espadrilkách, které jsou pohodlné a které sluší. To se samozřejmě týká také outfitu. I ten musí být pohodlný, stylový a originální.

K plavkám a minisukním patří espadrilky

Máme zde plavkovou sezónu. Také ona si kromě hezkých a stylových plavek žádá vhodné a pohodlné obutí. Slip-on a boty espadrilky u toho nemohou chybět.  Pokud si tyto boty obstaráte, předem si můžete být jisti, že ve vašem botníku ladem rozhodně ležet nezůstanou.

Ukažte všem, jak krásně umíte

O autorovi

admin