Novinky

Uberte si několik let díky omlazení obličeje

Elixír mládí? Sen, ze kterého se nemusíte probudit, ale můžete si jej zažít na vlastní kůži. Stárnutí pokožky má na svědomí především ztráta kolagenu, který je její přirozenou součástí, a narušování buněčných struktur. Díky medicínskému pokroku a nejnovějším technologiím však nemusíte se stárnutím pokožky bojovat, naopak, můžete si užívat mladistvě vypadající pleť bez hlubokých vrásek. Odhalte tajemství maximálně efektivní omlazovací metody ukryté pod názvem Plazmalifting RegenPlazma®.

Zázrak jménem Plazmalifting RegenPlazma®

Co si představit pod názvem metody Plazmalifting RegenPlazma® ? Nejpokročilejší omlazovací technologii gelové plazmy, na jejímž vzniku mají zásluhu přední švýcarští odborníci. S pomocí speciálního plazmového koncentrátu dochází k omlazení a napnutí pokožky. Vědecky podložená metoda je postavena na využití vlastní bioaktivní plazmy, která je bohatá na trombocyty. Plazma se využívá jako „stavební materiál“, který stimuluje poškozené buňky a ovlivňuje jejich růst. Obnovit mladistvý vzhled pleti můžete díky Plazmalifting RegenPlazma® zcela přirozeně bez použití chemických látek.

Přednosti metody RegenPlazma®

Nejvyspělejší a nejčistší forma re-aplikace vlastní krevní plazmy bez použití chemických aktivátorů a aditiv. To je Plazmalifting RegenPlazma®, jenž svou účinností bez problémů konkuruje všem ostatním metodám plazmaliftingu. Důvodem je schopnost aktivovat až 90 % všech růstových hormonů, což je zhruba třikrát více než u ostatních metod.

S čím dokáže Plazmalifting RegenPlazma® pomoci?

Vynikajících účinků se za použití manuální techniky RegenPlazma® dosahuje při vyhlazení svraštělé pokožky a hlubokých vrásek, metoda také dokáže redukovat tmavé kruhy pod očima a je účinná na noseoretní rýhy i nevýrazné kontury obličeje. Kromě kterékoliv oblasti obličeje je metoda vhodná také na obnovení pružnosti pokožky šíje a dekoltu i jiných tělesných partií, v podobě kolen, boků, rukou či břicha. Další možností využití je také léčba řídnoucích a vypadávajících vlasů.

Efekt? Po jediném ošetření!

Na viditelné výsledky, omlazenou pokožku a mladistvý vzhled se můžete těšit již během prvního ošetření. Výsledek je viditelný během několika týdnů, při druhém zákroku dosáhnete ještě markantnějšího výsledku. Jaký je ideální počet opakování ošetření RegenPlazma®? Obecně se doporučují tři opakování v intervalu třiceti dnů.

Ošetření obohacené o kyselinu hyaluronovou

Kyselina hyaluronová nachází v oblasti krásné a mladistvé pleti své nezastupitelné místo. V případě obohacení ošetření RegenPlazma® o kyselinu hyaluronovou, k čemuž dochází při ošetření RegenMatrix®, lze dosáhnout ještě výraznějších výsledků. Kromě omlazení pokožky a vyhlazení vrásek dochází k dlouhodobé prevenci i ochraně pokožky před vnějšími vlivy.

Nečekejte už ani minutu na krásnou a mladistvě vypadající pleť. Rozlučte se s vráskami díky dermatologům kliniky Mediestetik, kteří vám nabízí služby nejvyšší kvality.

O autorovi

admin