Novinky

Parky a svetříky: Zahřejte se v zimě teplým kožíškem

První část podzimu, kdy svět hraje barvami popadaného listí, je překrásná. Ta druhá, kdy přichází sychravé počasí, deště a zima, už tolik ne. I tu si ale můžete užít, když se zachumláte do teplé kožešinky. Na chladný podzim je potřeba trochu obohatit svůj šatník.

Není nic příjemnějšího, než když se za sychravých dnů můžete schovat pod peřinu s teplým čajem, kakaem, kávou, knihou, filmem, čokoládou nebo něčím úplně jiným, co zbožňujete. Jenže jsou dny, kdy nezbývá než vyrazit ven. A na takové vás vybaví e-shop Trendova.cz!

Na zimu jedině parku s pořádným kožíškem

Když přijdou chladné dny, není čas hrát si na primadonu. Kabátky jsou vhodné na teplejší období, a pokud nevlastníte nějaký s opravdu teplou podšívkou, při teplotách klesajících pod nulu na něj raději zapomeňte. Místo toho si oblékněte zimní bundy. Ne takové ty sportovní lyžařské, nýbrž stylové bundy do města.

Parky se nosí už pěkných pár let a nejspíš se ještě nějakou dobu nosit budou. Jsou totiž velmi příjemné a skutečně zahřejí. Na zimu se vyrábí modely, které mají kožíšek nejen na kapuci, ale i kolem celého těla. Takové doopravdy zahřejí. Kromě toho jsou parky obyčejně dlouhé až pod zadek, což je mnohem praktičtější než bundičky do pasu.

A kolik taková parka stojí? Podobně jako dobrý kabát – ceny se pohybují cca od 1500 Kč do 2000 Kč. Pokud tedy nebudete chtít nic speciálního ani extra drahou značku.

Teplý svetr zachrání situaci

Potřebujete vyrazit z domu ve slavnostnějším outfitu, pro který se parka prostě nehodí? Nic naplat, vezměte si kabát, k němu teplou šálu a pod něj svetr. I svetry mohou být delší pod zadek, což pro chladnější dny velmi doporučujeme. Vybírejte si spíš vlněné svetry, ty jsou teplé.

Samozřejmostí jsou také vhodně zvolené doplňky. O šále už jsme mluvili, nestyďte se ani za rukavice a čepici. A jestli si stejně jako většina žen myslíte, že vám čepice nesluší, zkuste například pletenou čelenku. Na nohy obujte vysoké kozačky a je vyřešeno. I v zimě můžete vypadat stylově!

O autorovi

admin