Lifestyle Novinky Zajímavé Zdraví

S potravinovými doplňky od Naturvita budete lépe zvládat podzimní plískanice

S potravinovými doplňky od Naturvita budete lépe zvládat podzimní plískanice

Léto je definitivně za námi a nyní nás čeká dlouhé a sychravé počasí, spojené s nástupem respiračních onemocnění. Není to nic příjemného chytit rýmu a kašel, když máte v zaměstnání zrovna nejvíce práce. Jak byste si měli posilovat imunitu?

Podzim hlásí příchod nachlazení

Odolná imunita je nejlepší obranou proti virům a bakteriím, kteří proti ní nemají nejmenší šanci. Jenže všudypřítomný stres jí dokáže dát hodně zabrat. S příchodem podzimu a zimy odborníci doporučují zvýšit příjem vitamínu C. Ten napomáhá snižovat únavu a pocity vyčerpání, přispívá k normálnímu metabolismu a tvorbě kolagenu. Ten je důležitý pro výstavbu chrupavek i kostí. Vitamín C zároveň chrání buňky před volnými radikály.

Lepší kosti i imunitu s vitamínem C

Získat ho lze prostřednictvím pestré stravy s dostatkem zeleniny a ovoce. V podzimním a zimním čase je ale vhodné jeho příjem podpořit také potravinovými doplňky. Například doplněk stravy EXTRA C 500 obsahuje v balení 90 kapslí s vitamínem C, přičemž se užívá 1 kapsle k trvalejším účinkům. Balení tedy vystačí na 3 měsíce. Výrobcem tohoto přípravku je ryze česká společnost Naturvita, která nabízí široký sortiment potravinových doplňků pro nejrůznější neduhy. Firmu najdete nedaleko krajského města Zlína, v obci Veselá, kde jsou její výrobní závody. Nové výrobky společnost navrhuje s ohledem na nejnovější poznatky v oboru zdravé výživy. Při jejich vývoji spolupracuje také se specializovanými zdravotnickými pracovišti.

Nakupujte na internetu

Pro doplněk stravy s vitamínem C nemusíte ani chodit nikam do kamenného obchodu. Stačí si ho objednat v GIGALÉKÁRNĚ, která vám ho odešle na vaši adresu, již si uvedete v objednávce. Pohodlné nakupování jistě uvítáte. Šetří totiž váš čas i peníze, které pak můžete využít třeba pro svoji relaxaci. A když už budete kupovat vitamín C, můžete si k němu nechat přibalit i další potravinové doplňky, jež pomohou zlepšit vaše fyzické i psychické zdraví.

O autorovi

admin