Krása Novinky

Také toužíte po hustých, pevných a dlouhých řasách? Tak si je prodlužte!

Také toužíte po hustých, pevných a dlouhých řasách? Tak si je prodlužte!
Napsal admin

Husté, dlouhé a pevné řasy nemusíme obdivovat jen na modelkách z předních stránek časopisů. Uhrančivým pohledem své okolí může okouzlovat v podstatě každá z nás.

Cest k dlouhým řasám a la Brigitte Bardot vede několik. Umělé řasy si můžeme koupit v téměř každé drogerii a samy si je nalepit. Je však otázkou, jak dlouho nám takto podomácku prodloužené řasy vydrží a do jaké míry uškodí řasám přirozeným. V každém případě se vyvarujte řas pořízených v asijských tržnicích, které by vás o vaše původní řasy mohly i připravit.

Pečujte o své přírodní řasy

O ty bychom totiž v první řadě měli pečovat. Na trhu existuje spousta přípravků a sér zkrášlujících, vyživujících, hydratujících a obnovujících řasy. Pravidelně aplikované kvalitní přípravky na řasách vytvoří jakýsi ochranný film, který vyživuje pokožku v okolí očí. Díky aplikátoru navíc dosáhnou až ke kořínkům a řasy celkově učiní pružnějšími a také lesklejšími. Tato péče je ovšem dlouhodobá a výsledky se objeví minimálně po měsíci pravidelného používání.

Nechte si řasy prodloužit!

Řasy si také můžete nechat prodloužit v kosmetickém salonu. V olomouckém Body Factory prodlužování řas provádějí hned dvěma metodami. Na své řasy si můžete nechat nalepit řasy syntetické nebo luxusní kašmírové.

Řasa na řasu

Klasická metoda prodloužení řas představuje aplikaci řas syntetických (syntetické hedvábí či norkový vlas), stylem řasa na řasu. Ty jsou k dispozici v různých délkách, tloušťkách i zakřiveních, jejichž prostřednictvím máte možnost si dopřát look doslova jako z katalogu.

To nejlepší pro oči? Řasy kašmírové!

Chcete-li pro své oči to nejlepší, dopřejte jim luxus v podobě hebkých, lesklých, odolných a především velmi lehkých kašmírových řas, které pro vaše víčka budou představovat opravdu minimální zátěž. Další předností kašmírových řas, jež navíc i krásně drží tvar, je i jejich zdvojená špička, která se ve velké míře podílí na výsledném přirozeném efektu. S těmito řasami zkrátka budete za hvězdu každého večírku. Tak neváhejte!

O autorovi

admin