Novinky

Dovolená na poslední chvíli – z jaké nabídky si vybrat?

Dovolená na poslední chvíli – z jaké nabídky si vybrat?
Napsal Makawiel

Nevíte, jak to bude s dovolenou? Měníte svou práci, takže dovolená je slovo, na které se váš zaměstnavatel úplně nadšeně netváří? Nebo jednoduše nevíte, zda našetříte? Měli jste v rodině velké výdaje, jeden z vás přišel o práci, rekonstruujete dům či byt nebo byl problém po zdravotní stránce a vy si říkáte, jak to vlastně dopadne? Dopředu tedy dovolenou neřešíte a počkáte, jaká bude situace chvíli před prázdninami. Čas se neúprosně přiblíží a vy už víte, že dovolenou zvládnete a ještě ke všemu si můžete užít u moře, pokud to bude za rozumné peníze. Dovolená tedy může začít!

Kam tedy vyrazit?

Dovolená na poslední chvíli se vybírá poněkud hůř. Nemáte-li vysoké požadavky na ubytování, destinaci nebo datum pobytu, pak můžete vybírat z poměrně široké nabídky. Co se ceny týče, zájezdy koupené na poslední chvíli bývají levnější. To tedy znamená, že ušetříte. Co takhle last minute Chorvatsko? Jde o destinaci velmi žádanou a oblíbenou u spousty turistů. Je cenově dostupná, blízko, takže můžete jet autobusem nebo po vlastní ose autem a stále můžete objevovat nová a nová místa, která navštívíte. Najít si správnou a levnou dovolenou na poslední chvíli tak je jednodušší, než si myslíte.

Dovolená na poslední chvíli – z jaké nabídky si vybrat?

Dovolená, kterou si užijete

Dovolená levně je heslo, kterým se řídí mnoho rodin. Jede-li z jednoho rozpočtu více členů rodiny, bývá to zásah do finanční rezervy a našetřit ji nebylo úplně jednoduché, museli jste hlídat běžné nákupy a pořádně šetřit. V last minute kategorii si můžete vybírat pohodlně, pokud nemáte specifické požadavky. Chorvatsko je jednou z cenově dostupných destinací. Ve chvíli, kdy si vyberete last minute dovolenou odpadá vám cestovní horečka a také nepříjemné stresy. A ještě ušetříte! Také už se začínáte těšit na svou budoucí dovolenou v Chorvatsku?

O autorovi

Makawiel