Novinky

Online nakupování přeje sexshopům, stále byste ale měli hledat kvalitu

Dříve nakupovali v sexshopech jen ti nejodvážnější. Dnes už se naštěstí nemusíte červenat hned při vstupu do obchodu a bát se prodavače zeptat, k čemu daná věc vlastně slouží. Z pohodlí domova nakoupíte přes internet, v klidu si prostudujete jednotlivé pomůcky a nikdo se o tom nemusí dozvědět.

Tedy aspoň taková je vize, nicméně skutečnost bývá někdy jiná. Abyste nebyli ze zkušenosti nákupu v online sexshopu zklamaní, je třeba vybrat si dobrý obchod.

Soukromí především aneb žádné reklamy

Pokud na internetu po něčem pátráte, velmi brzy se vám na to všude začnou zobrazovat reklamy. Jaké by asi byly reakce vašich dětí, kdyby pak na počítači viděly reklamy na masturbátory? Nebo co by řekla vaše žena, pro niž měla být nová hračka překvapením?

Ochrana soukromí zákazníka by měla být tím nejdůležitějším. Posílat zásilky v neoznačených balících je pro sexshopy téměř samozřejmost, nicméně reklamy mnohé zobrazují docela běžně. Výjimkou je například diskrétní e-shop Sexio.cz, který garantuje naprostou diskrétnost. Vaše údaje nepředává třetím stranám, neposílá vám reklamní e-maily, nedává informace o vás na reklamní účely. Více o tom, jak toto všechno technicky řeší, se dočtete přímo na jejich webu.

Kvalita zboží aneb stop pofidérním materiálům

U e-shopů je jeden problém, a to že věc nevidíte na vlastní oči. Nemůžete se přesvědčit o kvalitě provedení, nesáhnete si na materiál, zda je příjemný. Proto hledejte sexshop, který vám poskytne dostatečné informace o materiálech erotických pomůcek. Přečtěte si, s jakým typem lubrikantů je kompatibilní a jak by se měl čistit.

Návody aneb nikdy nemůžete vědět všechno

Ani ti nejzkušenější neznají všechny erotické hračky, ostatně výrobci vymýšlí stále nové. Není ostuda nevědět, k čemu se daná pomůcka přesně používá. Dobrý online sexshop by vám tyto informace měl poskytnout. Hledejte takový, který má podrobný popis každého kusu zboží.

V podstatě tedy platí stejné zásady jako při nakupování v jiném elektronickém obchodě. Jen by vás navíc mělo zajímat, jak je zacházeno s vašimi údaji a soukromím. Protože právě to bývá u většiny sexshopů kámen úrazu. Chcete-li skutečnou diskrétnost, je tu Sexio.cz.

O autorovi

admin