Novinky

Typy na vánoční dárky pro muže

Typy na vánoční dárky pro muže

Před Vánoci není nejhorší shon a kupování dárků, nýbrž si rozmyslet, co vybrat. Dnes se zaměříme na pány a na to, jaké typy dárků by jim mohli udělat radost. Na rozdíl od dam, je u pánů potřebné hledat praktické využití dárku, či kupovat ty, které se nebudou doma válet na poličce.

Pro domácí kutily

Pokud kupujete dárek muži, který často něco montuje a spravuje, je dobré zjistit, zda mu nějaká pomůcka nechybí. Nikdy ale neuděláte krok vedle, když mu pod stromeček pořídíte sadu klíčů, šroubováků či vybavený kufřík s nářadím.

Pro cestovatele

Mužům, který tráví velkou část svého času na cestách, si už v dnešní době nekupují mapy a slovníky, jelikož vše zvládnou chytré telefony. Pokud se jedná o cestovatele milující přírodu a hory, hodit se mu jistě bude kvalitní termoska či láhev na vodu, praktický kapesní nůž, čelovka, nebo sportovní batoh.

Turistu objevující krásy metropolí můžete potěšit cestovní kosmetikou, obalem na pas a doklady, či příručním zavazadlem.

V případě, jedná-li se o cestovatele – spisovatele, pořiďte mu pěkný cestovní deník.

Typy na vánoční dárky pro muže

Diář nebo deník je vhodný dárek pro muže.

Darujte zážitek

Asi každý miluje adrenalin a poznávání nových místo a muži dvojnásob. Jistě potěší dárek ve formě poukazu například na kurz potápění, na plavbu výletní lodí, či na víkendový pobyt pro dva.

Jídlo, nebo knížka

Pokud si opravdu nevíte vůbec rady, zkuste alespoň zjistit, co rád jí a pije a vytvořte mu balíček z kvalitních potravin jako je čokoláda, káva, čaj, uzeniny, nebo alkohol. Je-li čtenářem, připojte zajímavou knihu. A jelikož se blíží rok ke svému konci, určitě mu bude hodit do nového roku diář.

S těmito univerzálními dárky uděláte jistě radost každému muži. Inspirovali jsme vás?

O autorovi

Karla Líbalová