Novinky Zajímavé

Doplňky stravy jsou nezbytnou součástí každého člověka. Proč a jaké zvolit?

Každý z nás si uvědomuje, že dostatek vitamínů a minerálů je naprostým základem kvalitního a dlouhého života. V dnešní době bohužel většina lidí trpí nedostatkem celé řady těchto látek. Spousta z nich se totiž jen velmi obtížně získává z běžné stravy. Přesně proto přichází na scénu suplementy. Jaké stojí za to?

Doplňky stravy jsou nezbytnou součástí každého člověka. Proč a jaké zvolit?

Příkladem je vápník

Podívejme se například na vápník, který patří mezi nejdůležitější minerály vůbec. Jeho úkolem je udržení zdravého stavu kostí a zubů, stejně jako optimalizace srdeční činnosti, propojení svalů s nervy a stabilizace buněk. Vážný nedostatek dané látky se projevuje celou řadou onemocnění a lámavostí kostí. Zajímá vás krása a zdraví? Nezapomínejte na zmíněnou živinu.

Dospělé osoby by měly přijmout okolo 800 mg denně, zatímco těhotné a kojící ženy by měly zvýšit příjem přibližně na 1200 mg denně. Zvýšenou potřebu mají přirozeně i sportovci a velmi aktivní lidé. Suplementy musí však řešit i vegani. Hledáte vhodné doplňky stravy s tímto minerálem? Pak se spolehněte jen na ověřené přírodní produkty. Na současném trhu naleznete celou řadu značek, přičemž mnoho z nich má sice lákavý design, ale účinek nulový.

Naturvita

Mezi ověřené výrobce, kteří si rozumí s vitamíny i minerály, patří známá společnost Naturvita. Daní odborníci dodávají vápník do e-shopu Gigalékárna, kde jej pořídíte za velmi výhodnou cenu. 50 tablet vás vyjde na pouhých 59 Kč, přičemž dopřejete svému tělu pořádnou dávku snadno stravitelných živin.

V žádném případě nepřekračujte doporučené denní dávkování, které počítá s dvěma tabletami denně. Minerály se nejlépe tráví v případě, kdy je konzumujete na lačný žaludek. Budete-li užívat tento doplněk dlouhodobě, podstatně podpoříte své psychické i fyzické zdraví. Uvidíte sami.

O autorovi

admin