Zajímavé Zdraví

Jaké jednorázové papírové pomůcky vybrat do ambulance?

V ambulancích je nezbytné zajistit vysokou úroveň hygieny, pro ochranu zdraví pacientů i lékařů. Proto je nutné používat jednorázové papírové ručníky.

Proč je hygiena v ambulancích zásadní?

Ambulance představují místo, kde se setkávají pacienti se zdravotním personálem za účelem vyšetření a poskytnutí první pomoci. Je nezbytné, aby zde byla zachována stoprocentní ochrana před množením patogenů.

Klíčové pro udržení vysoké úrovně hygieny, je správné mytí rukou personálu. Věděli jste, že během jedné směny, si lékaři a zdravotní personál myjí ruce až stokrát? Udržet zdravou a čistou pokožku pomáhá zamezit šíření škodlivých bakterií a virů na minimum. Spolu s mytím nastává otázka, jak správně ruce po umytí osušit.

Pro hygienické osušení rukou doporučujeme používat papírové ručníky Papernet

Pro šetrné a hygienické sušení rukou doporučujeme používat jednorázové papírové skládané ručníky, které jsou k dispozici v několika provedeních. Ekonomické jednovrstvé papírové ručníky jsou vyrobené z recyklované suroviny. Tyto ručníky pro ambulance a ordinace nedoporučujeme.

Dvouvrstvé papírové ručníky, vyrobené z vysoce kvalitní, pevné a savé celulózy nabízejí účinné a šetrné sušení pokožky rukou. A navíc díky svým kvalitativním vlastnostem zamezují plýtvání materiálu a tím samozřejmě také šetří finance.

Na vyšetřovací lůžka používejte jednorázové papírové podložky

Pro udržení vysoké úrovně hygieny u vyšetřovacího lůžka, doporučujeme používat pouze jednorázové papírové podložky na vyšetřovací lůžka. Tyto podložky jsou perforované, proto zdravotní personál jednoduše odtrhne jen požadované množství, podle velikosti lůžka.

Jednorázové podložky lze snadno vyměnit a denně ekologicky zlikvidovat. Vyrobené jsou z dvouvrstvé celulózy. Materiál je dermatologicky testovaný a je neutrální k pokožce a sliznicím. Každá role je hygienicky zabalená do folie. Tyto podložky jsou určené do všech zdravotnických zařízení, rehabilitačních center i salonů.

O autorovi

admin