Zdraví

Jaký doplněk stravy je zdaleka nejdůležitější pro lepší zdraví?

Ať už si otevřete internet, zapnete televizi nebo projedete sociální sítě, všude uvidíte mraky reklam na nejrůznější doplňky stravy. Vitamíny a minerály zkrátka ovládly nejen média, ale i regály lékáren a fitness obchodů. Jaký suplement je pro Čechy zdaleka nejdůležitější?

Jaký doplněk stravy je zdaleka nejdůležitější pro lepší zdraví?

Alfa i omega zdraví

Nebudeme si nic nalhávat – nikdo z nás se pravděpodobně neorientuje v desítkách druhů doplňků stravy, které dělají to či ono. Přesně proto se zaměříme pouze na jednu absolutní nutnost, která je pro všechny lidi univerzální.

Tou nutností je samozřejmě rybí tuk, který nám dávaly už naše babičky (patří mezi nejběžnější přírodní produkty). Právě tato látka je pro Čechy extrémně důležitá. Vyrovnává totiž enormní nepoměr nezdravých tuků v naší stravě. Ideální poměr zdravých/nezdravých tuků by měl být přibližně 1 : 2. Průměrný Čech konzumuje dle výzkumů potraviny v poměru 1 : 18! Přesně proto se u nás každoročně utratí desítky miliard korun na léčbu civilizačních onemocnění.

Zároveň zlepšuje kognitivní funkce mozku, zlepšuje náladu (působí preventivně proti depresím), optimalizuje srdečně-cévní systém, posiluje svalstvo a snižuje riziko vzniku mnoha civilizačních onemocnění.

Krása a zdraví

Nejen z těchto důvodů byste měli dennodenně užívat Omega 3 vegan od známého výrobce Naturvita. Ideální dávkování jsou 2–3 kapsle denně. Rybí tuk by se měl konzumovat s jídlem bohatým na tuky a vitamíny. Tyto živiny totiž pomáhají s jeho stravitelností v organismu.

Pokud budete užívat kapsle, nemusíte se obávat nepříjemného zápachu a příchutě. Zkrátka vložíte kapsli do úst, zapijete vodou a polknete. Žádná chuť ani vůně.

Výše zmíněný doplněk výhodně pořídíte například v oblíbeném e-shopu Gigalékárna. Za balení s obsahem 90 kapslí zaplatíte něco málo přes 400 Kč. Daný produkt je vhodný i pro vegetariány a vegany.

O autorovi

admin