Zajímavé Zdraví

Nalaďte se do duševní a fyzické pohody s terapií EFT

Trápí vás bolesti celého těla? Cítíte, že jste ve stresu? Máte pocit celkové duševní nepohody? Pokud jste vyzkoušeli tradiční konzervativní medicínu i leckteré východní alternativy a stejně to nepomohlo, zkuste kombinaci obojího. Terapie EFT využívá principy čínské medicíny a poznatků klasického, nám bližšího západního lékařství. S terapeutem si povídáte o potížích, dotyčný vám zároveň působí na nervová zakončení energetických drah. Tím se odblokují energie a problém se snáze vyřeší.

Jak pracuje EFT terapeutka?

Harmonizace těla a mysli je základem pro to, abyste vy sami našli rovnováhu. Pokud bojujete s jakýmikoli potížemi, vždy se vaše tělo musí dostat do optimální polohy. Žádný maximalismus. Tak jako nám nesvědčí nadváha, není dobré, když jsme vychrtlí. Stejné to je i s duší. Vše musí mít svůj balanc, aby tělo optimálně fungovalo. EFT terapeutka, nebo terapeut, využívá technik staré čínské medicíny. Jistě znáte práci s energetickými drahami, na tomto základu funguje například akupunktura. Spolu s tím se pojí poznatky naší psychologie. Proč EFT pracuje v kombinaci obou technik? Musí dojít k uvědomění.

EFT terapie cena

Pokud se bavíte s psychologem, možná vám vysvětlí, jak řešit problém, upozorní vás, co je špatně. Jenže vám to může tzv. jít jedním uchem tam a druhým ven. Tělo potřebuje impuls, aby si zapamatovalo moment, kdy dostalo radu ohledně svého problému. Energetický systém, tedy soustava meridiánů, je složitá spleť drah. Pokud dojde k poruše v těchto cestách, blokuje se energie, jež pak nemůže proudit v našem těle. A my se dostaneme do mentální nepohody, potrápí nás i fyzické bolesti. Stimulací správných bodů dochází k harmonizaci toku energie v meridiánech, čímž se zbavíte psychosomatických problémů, v nichž bývají zakořeněny i fyzické bolesti. Zajímá vás, jaká je EFT terapie cena? Pokud chcete zjistit více, obraťte se na EFT terapeutku Danielu Vojtovou.

O autorovi

admin