Novinky

Jak ušetříte desítky tisíc ročně za odívání zaměstnanců? Je to snadné

Vlastníte malý obchůdek, dílnu nebo třeba restauraci? V takovém případě pravděpodobně svým zaměstnancům kupujete firemní oblečení. Mnoho nezkušených podnikatelů právě v této oblasti zbytečně vyhazuje desítky tisíc korun ročně z okna. Jak je to možné a co dělat jinak?

Zapomeňte na typický maloobchod

Patříte mezi majitele firem, kteří jezdí nakupovat pracovní oblečení do běžných maloobchodů? Pak rovnou přestaňte. Jako podnikatelé máte totiž nárok na výhodnější velkoobchodní ceny, díky nimž snadno ušetříte desítky tisíc korun ročně.

Možná si říkáte, že všechny velkoobchody vyžadují kdovíjak velké roční odběry, aby se s vámi vůbec bavily. Pak věřte, že existují i poskytovatelé, již vám dopřejí výhodnější podmínky bez jakýchkoliv nepříjemných podmínek.

Stačí se zaregistrovat

Dobrým příkladem je třeba velkoobchod textil pod názvem Xfer. V jeho nabídce najdete trička, mikiny, pracovní oděvy, tašky, čepice, polokošile, bundy, vesty, sportovní oděvy a mnoho dalších kategorií. Ať už se pohybujete v jakémkoliv odvětví, přijdete si na to své.

Jak jsme již říkali, pro získání velkoobchodních cen nemusíte udělat téměř nic. Postačí vám pouhá několikaminutová registrace na webových stránkách pod odkazem https://www.xfer.cz (zdarma). Samozřejmě budete potřebovat IČO. Následně vám přijde potvrzovací e-mail, v němž najdete přihlašovací údaje do systému. Ve finále se přihlásíte a budete moci objednávat zboží za mnohem levnější částky než v maloobchodu.

K tomu neoddělitelně patří i možnost nechat si vytvořit výšivku nebo potisk na míru. Snadno tak vyřešíte jmenovky, případně reprezentativní firemní logo.

Pokud máte vyloženě specifická přání, pak je pro vás správnou volbou spíše zakázková výroba. Stačí si domluvit podrobnosti a počkat si na výsledek.

O autorovi

admin