Zajímavé

Nakupujte na Ekokočce. V krámku, kde to voní!

Proč je biokosmetika pro člověka nejlepší? Protože všechny její složky jsou vyrobené buď z čistě přírodních látek, nebo z ekologického zemědělství. Tedy bez chemie. A tudíž je pro nás nejzdravější. A my víme, kde takovou kosmetiku seženete.

Přípravků, bez kterých se dle lobby kosmetického průmyslu a jeho agresivního marketingu neobejdeme, není zrovna málo. Schválně si otevřete skřínku v koupelně se všemi produkty a zkrášlovadly, které si den co den aplikujete na tělo a tvář. A těch je opravdu hodně. Krémy, pleťové vody, mléka, masky, šampony, zubní pasty. Nastupuje pak dekorativní kosmetika s make-upy, pudry, očními stíny, řasenkami, rtěnkami, tužkami na obočí atd. A to je v podstatě jen naprostý základ.

Pozor na chemický koktejl

Pokud se jedná o běžné produkty konvenční kosmetiky, dopřáváte spolu s nimi tělu i koktejl chemických látek, které obsahují. A těch může být hned několik, včetně těch nebezpečných. Možná namítnete, že všechny produkty, které jsou na trhu, jsou podrobovány přísným kontrolám patřičných orgánů. Ano, to jsou. Je tu ale velké ale. Na látky, které se v přípravcích posuzují, kontrolní orgány nahlížejí individuálně. Nikde se nezkoumá jejich interakce mezi sebou, která mnohdy, a obzvláště v dlouhodobém horizontu, může způsobit vážné zdravotní potíže. Proto je na místě před klasickou kosmetikou upřednostňovat tu bio, nebo-li organickou. A kde ji sehnat?

Proč Ekokočka?

Dobrou zprávou je, že za kvalitní biokosmetikou nemusíte nikam cestovat. Nakoupíte ji v pohodlí svého domova v přírodní internetové drogerii Ekokočka (ekokocka.cz). Pár metrů čtverečních skrývá poklady. Mýdla, mléka, krémy, masti, oleje, svíčky, a celou řadu dalších potřebných drobností. Léčivých a voňavých. A proč vlastně Ekokočka? Třeba proto, že nabízí skutečnou kvalitu. Složení všech produktů si majitelka přísně hlídá. Důvěřuje českým producentům, domácí výrobě a malosériové produkci. Vše, co pečlivě vybírá do nabídky, vzniká s láskou v dílnách, kde se do každého kousku dává energie a míchá z těch nejkvalitnějších ingrediencí: bylinek, olejů a přírodních esencí. Pestrá je i paleta nabízených produktů. Každý přeci potřebuje něco jiného. A na ekokocka.cz to stoprocentně sežene.

O autorovi

admin