Zajímavé

Patříte mezi milovnice pletení? Pak zajisté uvítáte široký výběr materiálu na jednom místě

Jestliže patříte mezi milovnice pletení, vždy k této zálibě potřebujete vhodný materiál. Zajisté uvítáte takový, který si můžete pořídit za přijatelné ceny a na jednom místě. Potřebné druhy přízní nabízí velkoobchod pletací příze.

Naleznete jej na adrese vtc.cz. V nabídce naleznete pletací příze ve formě přírodní (bavlněné), směsové, akrylové, viskózové, polyesterové a další. Pokud máte alergii na vlnu, volte příze syntetické (akryl, polyester).

Kromě pletacího sortimentu také nabídka velkého množství galanterie

Během pletení se neobejdete nejen bez vhodné vlny nebo bavlny, ale i bez dalších pomůcek a kvalitní výbavy. Výše zmiňovaný e-shop nabízí potřebný sortiment. Pokud nechcete ztrácet čas chozením po kamenných obchodech, tak si jeho nabídku prohlédněte. Vybírat můžete kdykoli máte čas, v klidu a pohodlí domova. E-shop má oproti kamenným obchodům i další výhody. Má daleko širší nabídku, a dokonce i velmi příznivé ceny.

Vybrat si zde můžete jak příze určené pro pletení, tak i na háčkování. Dokonce zde naleznete také příze vyšívací. Jedná se o mulinky, bavlnky a perlovku. Mulinky obsahují šest nitek. Podle toho, jakou zvolíte hustotu látky, vyšíváte 1-3 nitkami. Pouze z jedné silnější nitě se skládají vyšívací příze typu bavlnka. Perlovka je druh vyšívací příze, která je lesklá a také má pouze jedno neoddělitelné vlákno.

Objednat si můžete klasickou perlovku nebo perlovku ombré, která je melírovaná. Velkoobchod s pletací přízí je určený pro nákupy jak jednotlivců v malém množství, tak i společností většího charakteru. Ty objednávají daleko větší objem materiálu.

V nabídce naleznete sortiment pro začátečníky i pokročilé uživatele. Jako doplňkové zboží zde nabízejí háčky nebo pletací jehlice. Sortiment pak rozšiřují metráž, knoflíky, nitě, zipy a oblibě se těší kazety určené pro šití. Služby e-shopu využívají jak výrobci a zpracovatelé oděvů, tak i všichni ostatní (zpracovatelé nábytku, obuvi a dalších produktů), pro jejichž výrobu jsou potřeba příze nebo bavlnky.

O autorovi

admin