Krása

Barvy a krása

Barvy a krása
Napsal admin

Perleťový nádech – stříbrný nádech na oči a rty. Celkem jednoduše si rty naličte rtěnkou a poprašte stříbrným pudrem na víčka. Nejlépe do středu rtů. To modeluje rty a umožní, aby rty působili plněji. Dokonale k tomu přistane stříbrné víčko.

Barevné duo – máte nové letní sandály? Nezapomeňte si nalakovat nehty na nohou! Nehty na nohou a rukou můžou být v rozličném odstínu. Vynikající barevná kombinace je bordově-hnědá na nohy a jemně růžová na ruce. Nebo intenzivně růžová na nohou a jemně růžová na rukou.

Super tip sezóny: lesk na rty – lesk na rty se opět vrací. Pokud se vám líbí lesklé rty, ale chcete si zachovat svoji oblíbenou barvu rtěnky, lesk natírejte až na rtěnku. Nebo použijte jenom lesk, ale tehdy si to žádá výrazný make-up očí.

Středobodem pozornosti jsou oči – světlé řasy a obočí vypadají trochu fádně. Proto si řasy vždy naličte černou řasenkou a obočí opatrně vystínujte světlohnědou tužkou. Nebo si obočí a řas nechte nabarvit u kosmetičky. Barva vydrží asi 4 týdny.

Svěžest na bledou pleť – každá žena určitě zná samoopalovací krémy. Natřete si ho na tvář, krk a výstřih. V průběhu několika hodin získáte hezky bronz. A na závěr jedna rada. Důkladně si po této proceduře umyjte ruce.

O autorovi

admin