Móda Novinky Zajímavé Zdraví

Jak být šťastná také po čtyřicítce?

Jak být šťastná také po čtyřicítce?
Napsal admin

Již delší dobu máte nutkání změnit svůj dosavadní život od základů? Třebaže možná nepatříte k pověrčivým lidem, začátek kalendářního roku je pro to jako stvořený. Prvním úspěšným krokem k tomu je nepřestát snít svůj sen o tom, že také ve středním věku můžete být bláznivě zamilovaná do toho, kdo o to skutečně stojí.

Šance na lásku v jakémkoliv věku

To samé jsem se snažila vštípit do paměti mé dobré kamarádce, která zůstala po rozvodu více než pět let sama. Už jsem se nemohla dále dívat na to, jak se z veselé holky, která nikdy nezkazila žádnou legraci, stala hromádka neštěstí. Kamarádka jako by pomalu ztrácela naději na to, že také ona může potkat muže s velkorysým srdcem, který jí bude nejen přítelem, s nímž se bude těšit na další dny a na to co jim přinesou, ale jenž jí bude také velkou oporou ve chvílích, kdy ji život postaví před neočekávané okamžiky. Po dlouhém přemlouvání se jen tak nezávazně přihlásila na webový portál Evropské seznamky. Téměř okamžitě, po tom, co si zde www.czech-single-women.com založila svůj vlastní profil, ji začali kontaktovat muži z téměř celého světa. Evropská seznamka totiž není jen tak ledasjakou seznamkou, neboť existuje jen málo internetových seznamek, kde se české ženy mohou seznámit s muži z jakékoliv koutu světa. Profil můžete doplnit vlastními fotkami, informacemi o své osobě i životním motem.

Snadné seznámení díky Evropské seznamce

Po pár vyměněných zprávách přes sociální sítě se moje kamarádka a dnes již její přítel osmělili a domluvili si první rande. Kamarádka si od této první schůzky nic velkého neslibovala. Sbalila si svůj kufr, vzala s sebou oblíbené šaty a slíbila si, že tento víkend věnuje sama sobě. Na cesty jí doprovodila její o dva roky mladší sestra. Bylo to skutečně obrovské překvapení, když zjistila, že její ctitel je ten usměvavý hnědooký lektor, kterého potkala při letním jazykovém kurzu. Oba dva se do sebe zakoukali hned během první schůzky, začali spolu trávit jeden víkend v měsíci a když získal Patrick pracovní stáž v Praze, neváhal, neboť to byla nejen pracovní příležitost, ale také šance, jak poznat blíže Katrin.

O autorovi

admin