Lifestyle Novinky Zajímavé

Jak se bránit jarní únavě?

Jak se bránit jarní únavě?
Napsal admin

S blížícím se jarem přichází, bohužel, i jarní únava. I když o ní víme, velmi často jí podléháme. A možná by stačilo jen málo, poohlédnout se po účinných doplňcích stravy. Některé zatočí nejen s únavou, nýbrž i nekvalitním spánkem, a také působí preventivně proti nachlazení a chřipce.

Spánek je pro náš organismus velmi důležitý. Měl by být kvalitní a vydatný, a když tomu tak není, co se přihodí? Dennodenně vstáváme unavení, nevyspalí, bez energie a vyčerpaní. Únavu, která jde ruku v ruce s vyčerpaností, zaženete i přírodními produkty! Zde se nabízí železo, jež podporuje tvorbu červených krvinek. Jsou nezbytné pro správné fungování organismu. S Železem plus, které obsahuje také kyselinu listovou a vitamín B12, zaženete únavu jedna dvě. Pro denní potřebnou dávku postačuje jedna tableta denně! Stačí pár kliků na https://www.gigalekarna.cz/produkt/zelezo-plus-60-tablet/, vložíte do e-košíku, a rychlý nákup za výhodnou cenu je doma, co by dup!

Odkryjte tajemství přírodní lékárny!

Doplňky stravy vyráběné na přírodní bázi od výrobce Naturvita obsahují nezbytné vitamíny a minerály a dodají vám potřebné výživové látky. Jejich užívání je navíc velmi snadné. Zpravidla postačuje jedna tableta nebo kapsle a na celý den máte vystaráno! Neznamená to ale, že své zdraví svěříte pouze výživovým doplňkům. Nezapomínejte, že tyto produkty jsou sice vhodné i zdraví podporující, avšak nenahradí plnohodnotnou stravu!

Jak se bránit jarní únavě?

Trápí vás v poslední době špatné zažívání?

Anebo nadbytečné kilogramy, které ne a ne shodit? Rada je nasnadě. Zvláště s přicházejícím jarem nastává doba detoxikace. Stejně jako se země probouzí, pupeny raší a naše tělo se probouzí ze „zimního spánku“ a začíná se připravovat na nové aktivity. Pomozme mu tím, že vědomě pročistíme játra i oběhovou soustavu, zbavíme naši střevní floru nebezpečných nánosů, toxinů a parazitů. Výtečným pomocníkem je Ostropestřec mariánský + Artyčok, jenž vám pomůže snížit i hladinu tuků!

Zdárnou detoxikaci pocítíte nejen uvnitř, ale i navenek! Opanuje vás opět krása a zdraví, a to díky zázračné matičce přírodě, zdraví z přírodní lékárny!

O autorovi

admin