Novinky Zajímavé

Jaké vitamíny vám rozhodně nesmí chybět?

V posledních letech se do popředí zájmu dostávají všemožné doplňky stravy, díky kterým můžeme kompenzovat nedostatečný příjem mikroživin z klasické stravy. Není se čemu divit, protože všichni odborníci vám jasně řeknou, že drtivá většina jedinců trpí absencí velké spousty důležitých látek. Na jaké suplementy byste se měli zaměřit?

Nedostatečný pobyt venku

Jedním z velmi výrazných problémů je především zimní období, během něhož nemá naše tělo šanci získat potřebné množství vitamínu D. Ani v létě na tom nejsme o tolik lépe, jelikož spousta lidí se vší silou vyhýbá přímému slunečnímu svitu a většinu života prosedí doma za oknem. Přesně proto byste měli zvážit přijímání produktu vitamín K2 + D3.

Obě látky totiž působí synergicky, takže se jejich funkce navzájem prolíná a doplňuje v mnoha ohledech. Jaké benefity vám tato kombinace přinese? Dočkáte se podpory vstřebávání důležitého vápníku a fosforu, podpoříte normální funkci svalů, imunitního systému i dělení buněk, stejně jako zlepšíte svou náladu, stav zubů a kostí, přičemž za zmínku stojí i optimalizace srážlivosti krve.

Jaké vitamíny vám rozhodně nesmí chybět?

Kde koupit?

Ať už hledáte jakýkoliv produkt, dávejte si pozor na jeho kvalitu a stravitelnost. Ne všichni výrobci vám totiž nabídnou opravdu solidní doplňky stravy, což platí jak pro vitamíny, tak i minerály. Velmi dobrý poměr ceny a výkonu vám poskytne vitamín K2 + D3 ze známého e-shopu Gigalékárna. Potěší vás použití nejvíce stravitelných forem daných látek, takže se budete moci spolehnout na to, že vaše krása a zdraví nepřijdou k úhoně.

Klíčem k úspěchu jsou vždy co nejvíce přírodní produkty bez zbytečné chemie, kdy v těchto ohledech patří mezi špičku hlavně výrobce Naturvita. V jeho nabídce naleznete ohromnou spoustu zdravých a ověřených suplementů, s jejichž koupí nešlápnete vedle.

O autorovi

admin