Novinky

Přestaňte se trápit kvůli zánětům

Poševní mykózy, záněty a nebo časté záněty močových cest s sebou přináší spoustu nepříjemných pocitů v podobě pálení, svědění, pocitu suchosti a mnoho dalších. Ulevit od těchto nepříjemných pocitů vám pomůže probiotický intimní krém ellen.

Ellen probiotický krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií, které vytváří zdravé prostředí pro přirozenou mikroflóru. Zdravotní komplikace v oblasti genitálií mohou trápit každou ženu či dívku bez ohledu na věk.

Krém ellen obsahuje kmen mléčných bakterií, které přirozeně posilují mikroflóru a postarají se o obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry. Probiotický intimní krém ellen se směsí bakterií Lacto Naturel vám pomůže zmírňovat projevy jako svědění, štípání a nepříjemné podráždění. Krém se aplikuje dvakrát denně, lze i dlouhodobě, protože nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Příčin vzniku zánětů je celá spousta, nejčastěji jde o následek užívání antibiotik, nošení syntetického prádla či nezdravého jídelníčku.

Probiotické tampóny ellen obsahují stejnou směs bakterií jako krém a tudíž vám prokážou stejnou službu. Oba přípravky jsou ideální ochranou i prevencí pro ženy každého věku, bez ohledu na to, zda má zrovna menstruaci či nikoliv. Tampóny se používají během menstruace. Patentovaná směs laktobacilů se z tampónu uvolňuje pouze vlivem tělesného tepla a okamžitě můžete pocítit úlevu od nežádoucích projevů jako je svědění či pocit suchosti nebo bolest při pohlavním styku. Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání, na schůzkách i při pohlavním styku, používejte pravidelně probiotický krém nebo tampony, samozřejmě lze obojí kombinovat. Obojí je k dostání v lékárnách nebo je lze objednat i přes internet.

Které kmeny probiotických bakterií jsou pro ženy vhodné?

Patentovaná kombinace kmenů LN® (Lacto Naturel®)
probiotických bakterií obsahuje pečlivě vybrané tři kmeny laktobacilů, které jsou nejčastěji přítomny ve zdravé vaginální mikroflóře:

Lactobacillus fermentum (LN99)
Lactobacillus rhamnosus (LN113)
Lactobacillus gasseri (LN40)

Lacto Naturel® (LN®) podporuje tvorbu ochranného hydrolipidního filmu na tkáních poševního vchodu. Udržuje nejen jeho zdravou mikroflóru, ale i potřebnou hydrataci tkání a jejich ochranu před infekcí.

LN® probiotické bakterie byly izolované z vaginální mikroflóry zdravých žen na Univerzitě Lund ve Švédsku.

LN® probiotické bakterie jsou klinicky ověřené pro:

bezpečné užití
snížení vaginálního diskomfortu, svědění a podráždění
posílení přirozené vaginální flóry

O autorovi

admin